Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utolsó menstruációm első...

Utolsó menstruációm első napja július 8. volt! Múlt héten csütörtökön pozitívat teszteltem és vasárnap este is! Szerintetek mikor érdemes dokihoz mennem?

Figyelt kérdés
2016. aug. 16. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Július 8. + 5 hét.
2016. aug. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azaz kb. ezen a héten pénteken 5 hetes terhesség. Nekem így magyarázta dokim, hogy 5 hetesen először lát valamit ultrahanggal.
2016. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én hat hetet mondanák juli 8-hoz képest, hogy legyen szívhang is.
2016. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Első pozi teszt plusz 2-3 hét, panasz esetén azonnal.
2016. aug. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindig elmentem a dokihoz, nem vártam.

Bennem mindig para volt a méhen kívüli miatt, mert olvastam egy cikket, hogy a nőnek szétfeszítette a petevezetékét. :S Meg nem bírtam volna 2-3 hetet várni...

Elsőnél amúgy 5, a másodiknál pedig 6 hetes voltam, amikor mentem.

2016. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt szokták mondani, hogy a legjobb a 7. hét körül menni, mert akkorra már nagy eséllyel van szívhang, a 6. héten még nem biztos. Ha nagyon izgulós vagy, menj inkább a 7. héten (26-a körül), mert ha most mész és még véletlenül nincsen szívhang, pokol lesz a várakozás. De ha lazább típus vagy és nem esel kétségbe azonnal, ha még esetleg nem lesz szívhang, akkor ezen a héten is mehetsz, de ez esetben készülj rá, hogy visszahívnak 1-2 héten belül, ha még nem találják a szívhangot. (Persze lehet szívhang 6 hetesen is, de sokszor előfordul, hogy még nem érzékelik, szóval ezért érdemes átgondolni). 36+6 hkm
2016. aug. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Van már egy két éves kisfiam,már 6 hetes terhes voltam vele,mikor pozitívat teszteltem,nála egyből mentem!amúgy nagyon parázós,izgulós vagyok,már legszívesebben mennék,hogy lássam minden rendben van,de azért túl korán se akarok!azt gondoltam majd a második terhességnél "rutinosabb" leszek,de össze-vissza olvasgatok,mi a normális tünet,mi nem...stb! köszönöm a válaszokat :)
2016. aug. 16. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó menszeszem július 2.Ma voltam orvosnál 😊 Látszott a kis paszuly szívműködése is ❤

Szívem szerint mentem volna hamarabb,de a dokim azt mondta ha nincs gond ráérek 6-7hetesen először (3.baba)

2016. aug. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!