Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kezdtél...

Hányadik héttől kezdtél babadolgokat vásárolni?

Figyelt kérdés
Ruhácskákat, játékokat, bármit, amit a babának vettél.
2016. aug. 16. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Babakocsit vettünk amikor 20 hetes terhes voltam, ajándékárban volt.

Ez volt az első, azóta időnként ezt-azt veszünk, de inkább csak apróságokat.

2016. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekünk minden megvan már.

Mikor mit találtunk, típus és ár szerint választottunk.

A kiságyat pelenkázóval már a 24 héten megvettük, a babakocsi a 28. héten, a kisebb dolgokat pedig szombaton voltunk megvenni. Ruhák már tiszták, minden készen van, mindent szépen apránként vettünk meg, így nem annyira megterhelő!


31 hkm

2016. aug. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 24. és a 28. hét között szinte mindent megvettünk, ami így utólag átgondolva nagyon bölcs dolog volt, mert kb a 32. héttől olyan növekedésbe kezdett a hasam, hogy már - finoman fogalmazva - nem lett volna leányálom az üzleteket róni. 36+6 hkm
2016. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kb. 14. hét körül vettem neki egy plüss mamuszt és egy body-t. 18. hét környékén pedig néhány apróságot mint pl. cumisüveg, cumi, fésű meg még több ruhácskát - ezeket pedig a férjemmel együtt vettük meg neki.

Majd az utána lévő héten én vettem neki egy kapucnis törülközőt is amit már réges régen kinéztem neki.


Egyenlőre ennyi, nagyobb dolgok majd most fognak következni, de még nem tudom mikor pontosan.


19+2 hkm

2016. aug. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!