Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti mikor kezdtetek el terhessé...

Ti mikor kezdtetek el terhesség alatt nagyon fáradékonyak lenni? De annyira, hogy kimegyek pisilni és elfáradok. (Jó alapból is fáradt vagyok)

Figyelt kérdés

2016. aug. 19. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
kb 6 hetes voltam mikor kezdődött. Most tartok 12+5nél és még mindig tart. Plussz rossz közérzett és hányinger, rosszul lét. Vannak jobb és rosszab napok is. Nagyon remélem hogy hamar elmúlik mostmár.
2016. aug. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is 6-7 hetesen kezdődött, és pontosan a 12. heti uh-ig tartott.


utána viszont tele voltam energiával, a hányinger elmúlt, szuper volt:)


most megint nagyon fáradt vagyok... 37. hetesen...

2016. aug. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi a 14. hétig tartott, szinte egész nap csak feküdtem. Utána viszont teljesen jól voltam, majdnem a végéig dolgoztam fizikai munkát.
2016. aug. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nagyon korán, nemvárt után pár nappal elkezdődött és 11-12 hetes koromig tartott.

Majd elmúlt. 24 hetes korom körül alvásproblémáim voltak pár hétig és emiatt voltam fáradt.

30 hetes korom után pedig időszakosan jött rám. Volt, mikor pár napig állandóan fáradt és álmos voltam, igen, felállni pisilni is nehéz volt meg bármi. De pár napig tartott egyszerre aztán elmúlt pár hétre. Majd visszajött és így tovább.

2016. aug. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
5. héttől mar jöttek a tünetek. Rengeteget rókáztam, keveset ettem, alig aludtam, energia nulla. Nekem a 18. Hétig tartott, majd kb a 20. héttől energiabomba lettem :) az utolsó hetekre meg újra egy roncs :D akkor már nehezen viseltem az óriási hasam és a 40 fokos nyári meleget :D
2016. aug. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Úgy a 4. hèttől,a 8-9.-ig. Utána nem voltam fáradèkony. Az utolsó 2 hónapban hamarabb elfáradtam(1 nap vagy főztem,vagy takarítottam,vagy a városba sètáltam fel), de nem volt vèszes,pedig hozzám kèpest igencsak nagy volt a babám. :)
2016. aug. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Végig olyan voltam mint egy zombi. De mindent igyekeztem úgy csinálni mint előtte,a munkát is. Volt h órák teltek el úgy egy napból,h azt mondogattam magamnak: ne ájulj el,ne ájulj el,mindjárt vége menni fog...

De van egy praktikám is: ha nagyon fáradt vagyok,fogom a fülhallgatómat és benyomok vmi pörgős vagy motiváló zenét. Ez mindig visszahoz az életbe.

2016. aug. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Tehát elég változékony,nekem a derékfájás ami nagyon megnehezíti még a dolgom,keveset bírok állni:(
2016. aug. 20. 18:43
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg sokat magas a hőmérsékletem és fáj a fejem meg a nyakam,ezek nélkül könnyebb lenne a fáradtság :D
2016. aug. 20. 18:46
 10/11 VCamiMyra ***** válasza:
Kb 6-8 hetrstol egészen mostanáig 15.het kezdete de mar kicsit kezd ritkasodni
2016. aug. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!