Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is van aki néha elbizonyta...

Más is van aki néha elbizonytalanodik?

Figyelt kérdés
Tervezett baba, de mégis egyre többször gondolok rá, hogy fog e menni. Sajnos a terhességem is elég nehéz, most is kórházban fekszek mert 27 hetesen már egy ujjnyira nyitva van a méhszáj. Félek nagyon a hátralévő 3 hónaptól meg a szüléstől is már és az elejétől. Idegesit, hogy feküdnöm kell pedig még szinte semmi sincs a babának. Úgy érzem mintha feladtam volna, pedig vártam nagyon, bele se gondoltam, hogy ilyen nehéz terhességem lesz.

2016. aug. 19. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nehéz terhességem volt, úgyhogy együtt tudok érezni veled. Hidd el, szinte mindenki fél, izgul. De sokkal könnyebb lesz, mint hiszed. Az elején nehéz, meg kell szokni az új helyzetet. De pillanatok alatt azt fogod érezni, hogy nem tudod elképzelni az életed nélküle. Nem is tudod majd, hogy a fenébe léteztél azelőtt ;) Nyugi, lazits! Minden menni fog!
2016. aug. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyugi,ha már27 hetet kibírtál, a többi is menni fog. Nézd a jó oldalát. Figyelnek rád,kórházban vagy. Én egy csomószor bepánikoltam,mikor jött vmi fura fájdalom már nem volt pénzem magándokira,ügyeletre meg nem akartam semmiségekkel rohangálni.

Mondtam is a páromnak mikor már sík ideg voltam,h bárcsak befekhetnék a kórházba ahol vigyáznak a babára és rám...

A szüléstől ne félj,nem lesz gond.

A baba holmikat párod vagy családod is be tudja szerezni,de akár te is webshopból vagy vaterarol.

Ha nincs meg minden,az se tragédia. A legfontosabbakat szerezd be,aztan majd ha jobban leszel,mehet a tobbi. Nagyanyáinknak sem volt egy komplett brendon babaszobajuk szules elott..meg utana se.

2016. aug. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne félj! Ezek a gondolatok csak azért jöttek elő, mert nem gondtalan a terhesség, de menni fog.. hogyne menne :)

Én is veszélyeztetett voltam, nálam is kinyílt a méhszáj a 30. hét környékén, és képzeld! Mégis indított szülésem volt burokrepesztéssel :)

Ne aggódj, ne félj! próbálj pozitív maradni és tudd, hogy minden rendben lesz!

2016. aug. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 VCamiMyra ***** válasza:
En holnap leszek 15,hetes de nekem ilyen gondolatok a legelső masfel hónapban voltak mar egesz nagy vagy ha Ennyit kibortal hajra menni fog.en is felek raadasul panokbeteg vagyok szorongok.ket gyógyszert is szedek nem leeht elhagynom.a baba egészséges mint a makk ez a lényeg.te igy jqrtal hogy nehezebb de nem vagy egyedül.Ne ess depresszióba gondolj arra hogy mar nem sok idő es kint lesz
2016. aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kitartás Kedves! Nem elbizonytalanodás, hanem félelem és csalódottság. Sajnos az én terhességem is ugyanez volt. Kórház, otthon kórház, koraszülés. Gondolj arra, hogy a létező legjobb helyen vagy. Ha kell rögtön ott a segítség és mindig van valaki akivel lehet beszélgetni. Annál többet, mit most teszel - fekvés, pihenés - nem tehetsz a Babádért. Innentől kezdve csodálatos kismama vagy, mert mindent megteszel a gyermekedért, mindent megteszel annak érdekében, hogy minden rendben legyen. Bízz magadban, bízz a gyermekedben, bízz abban, hogy eljuttok együtt addig míg nagyon jó esélyeitek vannak. Ez a 30. hét környéke. Onnantól kezdve minden héttel nagyban nőnek az esélyeitek. A többivel kapcsolatban; interneten mindent meg tudsz venni. Ha nem interneten veszed meg akkor is egy nap alatt minden olyat be lehet szerezni, ami ahhoz kell, hogy az első napokat otthon átvészeljétek. Azonban mindennek nincs még itt az ideje. Most semmi más feladatod nincs, mint nem feladni, hanem összeszorítani a fogadat és tenni amit teszel: profin feküdni. Tudom, hogy nagyon szar, de hidd el, hogy 10 héttel Tiéd a világ. Ha megadja a Jóisten, én szeretnék majd legalább 20 hetet feküdni, csak eljussak az esélyig egy egészséges kisbabára. Kitartás, ne keseredj el, sokan vagyunk sorstársak. Sovány vigasz de sokan végigcsináltuk ezt. Ügyes vagy! Menni fog!!!!!!!
2016. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Rendszeresen...

Még most is hányok és kezd fájni mindenem.

28 hkm

2016. aug. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!