Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nemrég költöztünk Nyíregyre...

Nemrég költöztünk Nyíregyre és pozitív lett a terhességi tesztem. Ki itt a legjobb orvos?

Figyelt kérdés

Kit tudtok nekem ajánlani? Tényleg a legjobbat keresem, mert valószínűleg nem leszek egyszerű eset.

Esetleg árat tudtok mondani? Vizsgálat, szülés/császár?


Köszönöm a segítségeteket!



2016. aug. 21. 17:25
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Molnár Balázst ajánlanám.Nekem életmentő császárra volt szükségem és bizton állíthatom, hogy alapos, kedves.... tényleg csak jókat tudok róla írni.Vizsgálat nála 10.000.-ft.Akikről még jókat hallottam az Dr. Medve László, illetve Dr. Orosz (a keresztnevét nem tudom, csak azt hogy ő drágább mint a többiek, de nagyon jó ő is)
2016. aug. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Adorján Gusztáv,Medve Lázló,Orosz (nem tudom a keresztnevét,talán ő is László???) nekik elég nagy nevük van itt a városban,nem is olcsók,de tényleg jól.
2016. aug. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Molnar Balazs.
2016. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, szívesen fogadnék még!
2016. aug. 21. 20:00
 5/10 anonim ***** válasza:
23%
Nyíregyházáról elég sokan lejönnek Kisvárdára szülni.
2016. aug. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is Molnár Balázs volt a dokim mindkét babámnál, most a harmadiknál is őt szeretném! :) Jó doki!


Orosz László és kedves, plusz nagyon jó doki, de úgy tudom a "tarifája" az elég magas!


Off: Előzőek Molnár Balázs még a Zenta utcán rendel?

2016. aug. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
*is
2016. aug. 22. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja, kihagytam, hogy Molnár Balázsnál a magánrendelőjében a vizsgálat 10.000 ft, egyébként nem pénzéhes doki. De időpontot kérni nála neccesebb, mert sok kismamája van. Tehát van várakozási idő.
2016. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.

olvasgattam M. B után, mindenhol dicsérik, úgyhogy megnézem őt.

Én azt olvastam, hogy a Hősök terén van a magánrendelője.

És a szülés levezetése nem tudjátok mennyibe kerül nála?

2016. aug. 22. 10:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Dr. Molnár Baláts már a Zimony út 14. szám alatt rendel.A D centerresl szembeni utca az.És igen elég necces hozzá az időpont kérés múltkor is 3 hétre kaptam, de megéri ☺😉
2016. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!