Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ecpect terhességi teszt...

Ecpect terhességi teszt vélemények?

Figyelt kérdés
Pénteken kellett volna megjönnie, eddig szerencsére semmi, szombaton csináltam egy expect márkájú tesztet reggel és a teszt ablakban lett egy halvány rózsaszín csík vagyis 2 csík tehát a control ablakon kívül van meg két csík tehát összesen 3 kicsit reméltem hogy baba van a dologban ezért vettem egy xepil tesztet az viszont negatív lett szóval nem igazán értem, valaki járt már így? Esetleg az első tesztem hibás lenne?

2016. aug. 21. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Várj pár napot és ismételj akármilyen teszttel.
2016. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Munden teszt ugyanarra valò. Szoval a legszarabbis kikellene mutassa..
2016. aug. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz a legjobb ha várok pár napot aztán ismétlek, egyébként ez a majdnem megjön érzés meg van hol jobban görcsöl hol alig aztán elmúlik majd ujra kezdődik. Egyébként az elso terhességem 2 nap késés után már látszott 3 teszten is szóval ezért is gondoltam hogy az elso hibás lehetett, persze azért reménykedek
2016. aug. 22. 00:27
 4/10 A kérdező kommentje:
2016. aug. 22. 00:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem remenykedhetsz! ;-)
2016. aug. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez elég pozitívnak tűnik, viszont mégiscsak volt egy negatív teszt is... Talán ez érzékenyebb? Illetve a harom csík az nem lehetne. Szoval hat passz. Csinálj megegyet, drukkolok
2016. aug. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sokszor láttam itt gyakorin ilyen képet erről a fajta tesztről, általában száradási csíkok voltak. Vékony a második csík. Vegyél a rossmannban egy facelle tesztet! Ha baba van a dologban, az kimutatja hamar!
2016. aug. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly fals pozitív lett.. Jól látható második rózsaszín csík lett késett is a menzim doki nem látott semmit... És később sem.. Idén májusban teszteltem pozitívat persze nem ezzel a teszttel.. Szintén késett a menzim de akkor már 5+4 hetes terhességet állapított meg a doki. 20+3 hkm
2016. aug. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nagyon úgy néz ki hogy becsapott az első teszt ugyanis a mai reggeli tesztem negatív lett :(
2016. aug. 23. 11:25
 10/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :'(
2016. aug. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!