Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha folyamatosan émelygek és...

Ha folyamatosan émelygek és hányingerem van és a melleim is feszülnek, akkor ugye minden rendben van odabent? 8+4 hetes vagyok, holnap megyek dokihoz először.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 20. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, minden rendben, a szervezeted telejsen természetesen viselkedik. A hányingert tudod csillapítai, ha sokszor eszel keveset, nekem reggelente pár keksz és egy pohár hideg gyümilé jött be. Napközben hideg innivaló, tejföl, nekem hideg paradicsom segített, de sose legyen üres a gyomrod, ez a lényeg! Éhgyomorra ne vegyél be vitamint, csak ha már van benned valami, ami szívja. A melleden nem tudsz segíteni, az sajna ilyen. :) Kitartás! 39 hetes km
2010. ápr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Minden rendben lehet odabent!

Mi volt a dokinál????

2010. ápr. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak este megyek, de már nagyon kiváncsi vagyok én is.
2010. ápr. 21. 14:05
 4/4 A kérdező kommentje:
Minden ok volt, 19,5 mm-esek vagyunk. :)
2010. ápr. 22. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!