Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek bejön, amit a...

Szerintetek bejön, amit a doki jósolt? Volt vkinek hasonló élménye?

Figyelt kérdés

Hello! 🙂


Elso babankat varjuk, 33 hetes vagyok. A multheti vizsgalat soran 3,8 cm volt a méhnyak hosszusaga. A dokim szerint az meg jo viszont ha 2,5-2,0 cm-re megy, akkor nem fogom tudni kihordani.... Ő arra saccolt h kb a 36.37-en fog megszuletni a baba.


Szerintetek igaza lesz?? Volt vki igy? Ennyire keves az a 3,8 cm a 32.heten?


2016. aug. 24. 12:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a méhnyak alapján a 36. Héten azt mondta, hogy még egy hetet bírjak ki és szinte már elköszönt. Még a kiírt időpontra is ráhúztam 3 napot, pedig nem "kíméltem" magam.
2016. aug. 24. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
mi van? tehát nem rövidült meg a méhnyakad, de a doki bejósolta, hogy majd megfog? és ezért "csak" 37. héten szülsz? nekem 33. héten 2111 volt, tehát 2 centi a méhnyak és méhszáj teljesen nyitva 2 centire... 40+3 ugyanezzel az értékkel, magzatvíz nélkül vettek fel a szülőszobára :D
2016. aug. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Aha, valahogy igy. En is csak neztem.. Jovoheten hetfon megyek megint... Nemtudom azt mondta h a 40.hetig nem fog kitartani szerinte kb 36-37.hetig... De hogy mi alapjan mondta ezt azt nem tudom nem ertettem...
2016. aug. 24. 12:20
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez érdekes. Ebből semmi következtetést nem lehet levonni, furcsállom. Egy dologra tudok gondolni és most egyesek lehet, hogy azt mondják, hogy rosszindulatú vagyok és összeesküvéselméletet gyártok, de szerintem elmegy szabira a terhességed 37. hete körül és már készíti elő a talajt, hogy megindíthassa előbb. Ne így legyen, de nekem ez ennek tunik
2016. aug. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 35. héten produkáltam olyan értékeket, hogy közölte, lehet hogy még este találkozunk, de az is hogy túlhordom. Ez utóbbi jött be. Nekem fura az orvosod kijelentése.
2016. aug. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
29%

Ez tök jó! Örülj neki.

37. Hét a legkirályabb.

Első gyerkőcöt akkor szültem.

Remélem most sem húzom tovább.

23hkm

2016. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

ez szerintem olyan, hogy egyik pillanatrol a másikra tud változni.

én 35 hetesen szerdán teljesen zárt voltam jele sem volt a szülésnek szombaton mégis megszültem..


reméljük 37.kihúzod

2016. aug. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 33 hetes terhesen 4,2 cm volt, a doktornő szerint teljesen jó érték. Ma töltöttem a 38. hetet, egyelőre szülésnek jele nincs. Én úgy tudom, hogy van akinek teljes terhessége alatt (azaz az elejétől) 4 cm körül van a méhnyaka, mégsem születik előbb a kisbabája. Külföldön élek, itt a 24. héten van egy speciális uh, nagyon érzékeny géppel. Az ezt végző orvos azt mondta, hogy a méhnyak hosszúsága 3,5 cm-től megfelelő, ha jól emlékszem kb 9 cm-ig. Nekem ezen a spec uh-n a 24. héten is 4 cm körülire mérték.
2016. aug. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó (8-as) válaszoló vagyok. Most jöttem a 38 hetes uh-ról, még mindig 4,2 cm a méhnyak hosszúsága, és teljesen zárt. Már a 24. héttől ekkora, úh szerintem az, hogy 33 hetesen 3,8 cm, még nem jelenti azt, hogy előbb szülnél. Inkább az lehet lényeges, hogy zárt-e vagy sem.
2016. aug. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!