Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a doki tapintasos vizsgalat...

Jenny15725837 kérdése:

Ha a doki tapintasos vizsgalattal azt mondja hogy kicsi a terhesseg es 2het mulva kell csak vissza mennem akkor az kb menyi idős lehet?

Figyelt kérdés
2 honapja probalkozunk babaval es elozo honapban menstruacio elott 1 hettel volt az utolso probalkozas 07/06.-an 07/14.-en megjott de a menstruacio(3-4nap es eleg eros) elott csinaltam 2 tesztet es negativ volt. Ezutan most ebben a honapban es persze 07.honapban is meg probalkoztunk most 08.22en voltam mert nem jott meg csinaltam tesztet pozitiv lett a doki csak tapintassal vizsgalt meg es azt mondta hogy meg pici es uh nem lehet meg latni 2 het mulva menjek visza. Ez a (remelem hogy valoban kis babu ) megeshet hogy a mensti elotti egy hetes probalkozasunk (07/06.-i) gyumolcse vagy sokkal kesobbi ?

2016. aug. 25. 01:25
 1/9 A kérdező kommentje:
Eleg bonyolult ahogy visza olvasom de remelem azert ertheto ha nem leirom ujra csak nagyon erdekel :( ha tud valaki valmit okosat mondani
2016. aug. 25. 01:35
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 07.28-àn fogant a baba és 6 hetes terhes vagy ma.


De nézz màr utàna,hogy hogyan lesz a gyerek, meg mi mit jelent hamàr egyszer belevàgtàl. Köszi

2016. aug. 25. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ne haragudj nekem ez kicsit bonolult folyamatosan olvasok utana de hat....

Szoval ha 7.06an torten a mensi elott az utolso probalkozas es egy het kb a beagyazodas akkor ez nem abbol az alkalombol szarmazik ? Szept.6 ra van idopontom

2016. aug. 25. 01:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Azt meg tudom hogy mikor a leg eselyesebb stb. azzal mar nem egeszen vagyok tisztaban h hogy szamitjak ezeket a dolgokat ezert tettem fel a kerdest ha tudnam nem tettem volna fel :)
2016. aug. 25. 01:47
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Erősen menstruáltál. Mégis miből gondolod, hogy előtte sikerült? Akkor rég nem "kicsi" terhesség lenne.
2016. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az utolsó mensi első napját nézd! Onnan számolják a terhességet. KB. 30 napos ciklusnál aug. 14-én kellett volna megjönnie. Akkor kb. ma 10 napot késik, épp 6 hetes vagy. De hamarabb voltál, így normális h ezt mondta a doki. Én 4 hetesen hívtam, azt mondta 2 héttel később menjek.

A fogantatás gondolom jul. 14 utáni.

2016. aug. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de leìrtam a fogantatàs kb idejét, ha tudod értelmezni,akkor làtod,hogy nem 07.06-ot ìrtam.

De ha abból az együttlétből fogant akkor 10 hetes vagy és nem fejlődik a terhességed tehàt valószìnűleg elhalt és vagy elvetélsz vagy műtéttel fejezik be, hiszen a doki nem érzett női ökölnyi méhet. Hanem visszahìvott 2 hét múlva. 10 hetesen màr van szìvhang és 3-4 cm a baba.

2016. aug. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha ezt mondta a doki, akkor kb 5-6 hetes lehet.
2016. aug. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
52%
Lehet venni a patikában olyan tesztet ami jelzi hogy kb hány hetes vagy :) Énis ilyet használtam 3-4 heteset írt.Azóta 11 hetes lehetek és 4.-én megyek orvoshoz.
2016. aug. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!