Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amióta terhes vagyok azóta...

Amióta terhes vagyok azóta küzdök székrekedéssel és sajnos vérzést is tapasztalok sokszor a székrekedés végén. Mit lehet ez ellen tenni? Másnak is volt hasonló tünete?

Figyelt kérdés

2016. aug. 26. 00:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem soha. De azt mondják normális. Aszalt gyümölcs, lekvár segít.

23hkm

2016. aug. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Szerencsés vagy! 25hkm
2016. aug. 26. 00:23
 3/12 Vilcsianyuja ***** válasza:

Nekem volt, főleg miután vasat kezdtem szedni. Tenni nem sokat tudsz. Támogasd a bélflórádat (ha nem is gyógyszertári probiotikummal, de legalább kefirrel, joghurttal), egyél sok rostosat (gyümölcsök, zöldségek, teljes kiőrlésű pékáru), és aszalt gyümölcsöket. Engem pl. pár szem aszalt sárgabarack mindig khmmm. "inspirál". De majd déligyümölcs szezonban jól jönnek a citrusfélék és a kivi is.

Sajnos a probléma megoldódása ezek mellett sem feltétlenül garantált :(

Kitartást, és egyebekben boldog babavárást!

2016. aug. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

Kérdező ajánlok valamit,gyenge az immunrendszered és a bélflórád!Protexin!

Rengeteg terhes nő használta,olvastam róla több helyen!

2016. aug. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is van, ha csak egy napot kihagyok és nem eszem gyümölcsöt.
2016. aug. 26. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt :( én normafloret szedtem, es elkezdtem odafigyelni, hogy sokat igyak, nekem ennyitől el is múlt hal istennek!
2016. aug. 26. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt kb 30 hetesen, iszonyatosan vérzett miután vérszegénységre elkezdtem vasat szedni. Abbahagytam a vasat és elmúlt. Még orvosnál is voltam vele, azt mondta hogy terhesen teljesen normális, mert nagyon nyom a baba. Azt i mondta hogy az segíthet, ha négykézláb vagy, és a feneked feltolod hogy magasabban legyen mint a többi testrészed, mert így kicsit enyhíted a baba által okozott nyomást.
2016. aug. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen gondom. Mindent házi praktikát végig próbáltam. Semmi se használt. Még a kovászos uborka + tej sem. Nekem a Tamarinlax lekvár(amelyikben nincs szenna) és Moxalole(székletlazító) vált be.
2016. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszolat, már kezdtem kétségbe esni, hogy ez normális-e? Azt hittem ez már kezdetleges aranyér. Utána nézek az általatok javasolt csodaszereknek. Egyébként minden nap eszek gyümölcsöt, főleg szilvát..., de sajnos csak olykor-olykor segít. :-/
2016. aug. 26. 09:28
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt ilyen gondom szerencsére,de pl a magnézium túladagolás hasmenést okoz 😉

Egyébként meg amit a többiek írtak:probiotikum,sok folyadék,rostban gazdag ételek.

2016. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!