Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt mennyire...

Terhesség alatt mennyire szabad a kádban fürdőzni?

Figyelt kérdés
Vagy inkább nem ajánlott?Azt tudom,hogy túl forró víz sem jó.
2007. nov. 16. 13:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia.A fürde´st eggyik orvos sem igaza´n ajánlja,de melyik kismama bírná azt ki??Pláne,mikor kezdödnek a dere´k táji fájdalmak?

Lényeg,hogy jól mosd ki a ka´dat,csak meleg vi´zben,és kb 10-15 percig.

Az elsö 3 ho´napban én sem fürödtem,de ezt már nem tudnám kihagyni.

31hetes kismama.

2007. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem aztmondta a dokim h 37,5 max 38 fokos vizben max 10 perc,de ha hetente csak 1-2 nap csinalod talan 15 ig lehetsz bent.en zuhanyozni jobban szerettem mert a nagy pocival nehezen fekudtem be a kadba es a ferjem segitsege nelkul kiszallni se nagyon tudtam.a zuhany jot tesz a bornek es a verkeringesnek.de ahogy neked kenyelmesebb.
2007. nov. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy ha teljesen zárva van a méhszáj, akkor lehet. Ha elkezd kinyílni, akkor már nem szabad, mert könnyebben feljuthat valamilyen kórokozó a hüvelyből a méhbe. A túl meleg és a túl hideg víz sem jó valóban, mert méhösszehúzódást válhat ki.
2007. nov. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy tudom, hogy alaposan ki kell mosni a kádat, nem szabad sokáig a kádban ülni, illetve a túlságosan meleg víz sem használ. A legjobb megoldás a zuhany, mert a kádban nagyobb a fertőzésveszély, ami egy éppen kialakuló új élet szempontjából veszélyes is lehet. A pici érdekében erről a szenvedélyről azt hiszem, mindenkinek illik lemondani, persze hozzáteszem, hogy imádok kádban, forró vízben sokáig fürdeni.
2007. nov. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!