Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 31. hetes terhes vagyok. Még...

31. hetes terhes vagyok. Még dolgozom, mert az orvosom nem akar kiírni. Elég sokat hajolgatok, próbálok gugolni, de kifárassza nagyon az izmaimat. Mennyiben káros, (ha káros) a babára a hajolás?

Figyelt kérdés
Napi 4 órát dolgozom.A válaszokat köszönöm.
2007. nov. 16. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem 31 hetesen már semmiképp se hajolgass mert az már nem tesz jót. Ez egy nagy bunkó doki lehet szerintem menj el másikhoz és simán ki fog írni. Ez már elég ok hozzá bőven!
2007. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem káros a babára nézve,csak neked kellemetlen és már ilyenkor nem kéne dolgoznod még 4 órában sem!

Van otthon is elég tennivaló az pont elég 31 hetesen.

Szerintem keress egy másik orvost a körzetiben aki felvesz betegállományba!Egy ilyennél biztos nem akarnék szülni,hát kinek az érdekeit nézi ha nem a tiedet?

2007. nov. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Jó kis orvosod lehet, mi az hogy nem akar kíirni egy 31 hetes kismamát? Ezek szerint fizikai munkát végzel, nem kellenne már dolgoznod! Ha most már nem akarsz orvost váltani, akkor kicsit játssz rá, mondd neki, hogy minden estére begörcsölsz, vagy hogy álladóan keményedik a hasad!
2007. nov. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes felfogású orvosod lehet. Köteles lenne kiírni akkor amikor te mondod, hogy nem bírsz tovább dolgozni. Különösebb indoklás nélkül. Van aki már az elején rákérdez, hogy akar e a kismama táppénzre menni.

Ne emelgess és hajlong. Azért azt az orvosod sem akarhatja, hogy koraszülés legyen a vége. Messze van még a 40. hét.

Szorítok, hogy sikerüljön elintézni. Vigyázz magatokra.

2007. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez igen! BÜszke lehet az orvosod magára! Engem mind a 4 gyerekkel 12 hetesen kiírtak állományba, pedig én dolgozni akartam! Keress másik ORVOST!!!aki az egészségeteket nézi! Nagyon vigyázz magatokra!
2007. nov. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is csak azt tudom mondani, hogy keress másik orvost. Ilyenkor már nem kéne dologznod, főleg ha megerőltetőnek érzed. Vigyázz magadra, magatokra.
2007. nov. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, azt valoban nem irtad, hogy milyen munkat vegzel, es az orvosod mire hivatkozva nem akart kiirni. En nem Magyarorszagon vagyok terhes, ezert nem is igazan tudom, hogy otthon mi a modi. Most kezdem a 34. hetet, napi 9-10 ora irodai munkat vegzek es meg 2 hetig dolgozom. Itt nem szokas a tappenz egyaltalan.. szerintem nem lesz karos a babara! Konnyu szulest kivanok :)
2007. nov. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!