Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek iden ősszel vagy télen születik a babája?

Figyelt kérdés
Hogy álltok a készüléssel? Első babások milyen gondolatok jönnek elő az idő közeledésével? 😊

2016. szept. 3. 19:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Október 4-re vagyok kiírva, szóval nekem már lassan itt lesz! :)

Kedden töltöm a 36. hetet, második baba. Nálam most készült el minden, mindent kimostam, kivasaltam, az ágyat is összeraktuk,de a huzat baldahin stb még nem került fel, nem akarom h beporosodjon :)

2016. szept. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
miénk november végére várható, első bébi, kisfiú :) Már majdnem minden meg van neki, pár dolog kell már csak: cumisüveg, légzésfigyelő, orrsziporszi, lázmérő... viszont még az ősszel költözködünk, persze még mielőtt a kicsi megszületik. A szobája már kész van, csak be kell majd rendezni! Már nagyon várjuk őt <3
2016. szept. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Október 23 az én időm, de már szenvedek nagyon. Matrac még nincs, de amúgy minden készen áll. Jó lenne hamarabb szülni, mert ez így már csak kínlódás.
2016. szept. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De jó látni, hogy mas ilyen keszultseggel van! Nekem van olyan van olyan aki el van hulve, hogy mar kesz a szova. Csak a dekot kell feltenni a falra. Mosni es vasalni kell 😊 teljesen be vagyok én is zsongva. Azzal szamolok, hogy 38 hétre jön akkor mar csak 7,5 hét 😁 annyira várjuk mar <3
2016. szept. 3. 20:00
 5/15 anonim ***** válasza:
Január 7.-re vagyok kiírva ;) október környékén akarjuk megvenni a babakocsit, kiságyat. Szeptember végén meg festjük a szobát ;)
2016. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
És első baba
2016. szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én is kb. január 7-re várom a kislányomat.

Mi apróbb dolgokat már vettünk neki a férjemmel: cumi, cumisüveg...stb. meg ugye ruhácskákat. A nagyobb dolgokat most fogjuk még megvenni mint pl.: babakocsi, kiságy, pelenkázó, kád...stb.stb. És még ki kell festeni a szobáját is meg amúgy az egész lakást ki fogjuk festeni tehát még van mit csinálni bőven.

Első babám lesz.

2016. szept. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

2 barátnőm is most télen fog szülni

Egyik karácsony előtt 2 nappalra van kiirvA,3.csemete,fiú.másik első baba,kislány.ő nov 16. Azt hiszem.

2016. szept. 3. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
szept. 20-ra vagyok kiírva, de elvileg a jövő héten lesz a program császárom, mindennel készen vagyunk, összepakolva a szoba, a táskák, és minden nappal egyre jobban parázok, de nem a műtét miatt, az utána lévő kórházi napoktól :(
2016. szept. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Okt 11 a szerencses napunk a doki szerint:) de remelem elobb jon! Kb 2-3 het mulva mar kibujhatna:) elso baba lesz es lany. Megvan minden:) mar nagyon varjuk! Bar en meg dolgozom mindennap.. Mar elegge kivagyok. 🙂🙂 de ennek ellenere minden rendben.
2016. szept. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!