Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elitélitek azokat akik nagyon...

Elitélitek azokat akik nagyon fiatalon gyermeket várnak? Tudva hogy tudják biztosítani az anyagiakat és szeretnék szerintem semmi gond nincs ezzel. Szerintetek?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 14:42
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
85%
Az nagyon ritka. Kb. feher hollo kategoria.
2016. szept. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Tudom de van és érdekelne az emberek véleménye,hogy milyen reakciót vált ki belőlük egy fiatal kismama
2016. szept. 4. 15:00
 3/24 anonim ***** válasza:
92%
Nem ítélném el, de még nem találkoztam ilyennel.
2016. szept. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Mi az a nagyon fiatal?


Amúgy az anyagiakon kívül nekem elsősorban az a bajom az ilyennel, hogy egyet sem ismerek, aki pár évnél tovább együttmaradt volna. Tipikus "csonka családok". Úgy vállalnak gyereket egy rövidke kapcsolatba, hogy még alig költöztek össze, egymást, magukat se nagyon ismerik, mert még túl fiatalok hozzá. És így a gyermeknek sem tudnak ideális környezetet, otthont nyújtani.


Egy bizonyos érettség kell a gyerekvállaláshoz, különben akárki akármit mond, a gyerek látja kárát.

2016. szept. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Hát igen a gyerek nem korhoz hanem érettséghez van mérve
2016. szept. 4. 15:14
 6/24 anonim ***** válasza:
89%
Nálam a nagyon fiatal az a 20 év alatt, gyakorlatilag a tiniterhesség. Efölött már csak a simán fiatal kategória, és ezzel szerintem egyáltalán nincs semmi probléma, ha már van valami egzisztencia. 20 alatt viszont irtózatosan ritka, hogy valaki tudja biztosítani az anyagiakat. Az ilyeneket sem ítélem el (sőt valahol megértem, én is szeretnék gyereket), szimplán bosszant, hogy azért nem vállalok még gyereket, hogy legyen stabil állásom, egzisztenciám, max. gyedem és hátterem, a másik pedig a társadalom nyakára, a családira és a gyesre potyogtatja a gyerekeket.
2016. szept. 4. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%

Hidd el, hogy a többség elítéli őket, és még csak nem is titkolja.

Rólam mindenki azt gondolta kismamaként is, hogy tizenéves vagyok.(24 voltam) Össze se számoltam, hány vadidegen ugrott nekem, hányan bunkóztak, az alap, hogy buszon sose adták át a helyet. Elvégre ha ba.szni tudtam, tudjak állni is. Cukros voltam, előfordult, hogy a melegben hazafelé elájultam a buszon.

Sok bunkó ember van. Aki bevállalja ezt, az legyen vele tisztában, hogy betalálják.

2016. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%
Azert nem gondolod, hogy helyes szulni 14 evesen? Ugye? Sajnos felenk, Somogy megyeben ez a divat...
2016. szept. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Nem én 17éves korra gondoltam kb . Tudom,hogy sokan elitélik nagyon sokan.
2016. szept. 4. 15:27
 10/24 anonim ***** válasza:
92%

Mutass már egy 17 évest, aki tudja biztosítani az anyagiakat!

Ne apucit, anyucit vagy a pasit!

2016. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!