Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől függ hogy két petezsákba...

Gaál Erzsébeet kérdése:

Mitől függ hogy két petezsákban megmaradnak az ikrek vagy sem? Esetleg van-e olyan dolog amivel növelhetem az esélyt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 21:35
 1/4 anonim ***** válasza:
64%
Semmivel nem növelheted az esélyt, ember meg nem mondja, hogy mitől függ, az orvosok sem. Nekem a dokim azt mondta, hogy ha 8-10 hetesen még megvan mindkét szívhang, akkor általában megmarad mindkető. Az Ikrek könyve is azt írja, hogy ha mindketten átvészelik az első trimesztert, akkor ikerterhesség is marad.
2016. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Vilcsianyuja ***** válasza:
32%
Légyszi ne aggódd agyon magad, ne vonzd be a negatív energiákat. Tenni semmit sem tudsz. Nem szabad tönkretenni az első heteidet ezzel a rettegéssel. Tegyél úgy, ahogy egy szóló terhességnél is, szedj folsavat, vagy akár terhesvitamint. És próbálj meg pozitívan gondolkodni.
2016. szept. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Hú, ezt senki nem tudja. Nekem négy hét pár naposan látszott két petezsák, de az egyikben volt csak szikhólyag. Akkor az orvosom azt mondta, ne éljem bele magamat, mert a kisebbik petezsák még előfordulhat, hogy felszívódik. Így én inkább egyes terhességre készültem. De a 7. hétre a már egyforma méretűek lettek, és mindkettőnek volt szívhangja. Most a 15. héten szinte milliméterre egyforma a BPD-jük, combcsontjuk (remélem, így is marad ez a 37. hétig). :-)
2016. szept. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi újság veletek azóta?
2016. nov. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!