Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem jött meg 5 napja a mensim,...

Nem jött meg 5 napja a mensim,2 teszt negatív. Lehetséges hogy még is terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Sosem volt még ilyen, hogy nem jött meg. Párommal babát tervezünk, 2 naponta együtt is vagyunk. Aug. 7 ére nem vártam a mensit, most 9-e van és semmi jele hogy megjönne. Melleim picit fájnak mintha izomlázam lenne, de nem nőltek meg. Az alhasamban érzek feszülést, gondolom az izmok nyúlnak... Fáradtabb vagyok a kelleténél és hol ideges, hogy jó kedvem van. Folyásom meg néha nincs, néha meg krémes kevés van, de viszont olyan mintha folyna belólem valami úgy érzem. Mi lehet velem? Ha nem baba akkor vajon mi?

2016. szept. 9. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy terhes vagy. Nekem is amikor elmaradt a menstruációm, utána még 2 héttel is negatív volt a teszt.
2016. szept. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem 7 nap késéssel is negativ volt a teszt. A digitális clearblue viszont egyből pozitiv lett a 8. napon.
2016. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy később fogant. Nekem is majdnem egy hónapot késett már mire pozitív lett a teszt.
2016. szept. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Javitom nem aug.7. re vártam, hanem szeptember 5. re és most van 9.e. Csak elirtam a dátumot és késöbb kapcsoltam :D De a lényegen nem változtat, akkor lehet még baba. Remélem.... Akkor mikor teszteljek szerintetek? Kb 1 hét múlva?
2016. szept. 9. 22:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy lehetsz terhes. lehet később fogant a picur azért negatív a teszt. 2 naponta tesztelhetsz! 2 naponta duplázódik a HCG de a vérből már ki lehetne mutatni!
2016. szept. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!