Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Istenhegyiben a 12. hetes...

Istenhegyiben a 12. hetes ultrahang hogy zajlik? Mennyi idő, milyen részletes? Mit adnak? (Úgy értem milyen részletes leletet, adnak-e uh képet, stb. )

Figyelt kérdés
Megmondják a magzat nemét?
2016. szept. 13. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:

mi augusztus elején voltunk, Hajdu Krisztinánál, kombinált szűrésre mentünk, és szerettük volna megvárni az eredményt (így kb 1,5 óra volt összesen, vérvétellel együtt.) időpontot 14.00re kaptunk UH-ra, mi mentünk 13.20-ra, így levették még UH előtt a vért, 14.05-kor behívtak UH-ra. mindent nagyon részletesen elmondott, mutogatott :) mondtuk ha látja a nemét, ne tartsa magában! nem mutatta magát a fiunk, és addig "cseszegette" míg meg nem látta, mondta 90%ra fiú. :)

4 héttel később egyértelmű kisfiút mondtak a MensMentisben (nagyon jó ott is a szonográfus, és az UH is)

18 hkm

2016. szept. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt elfelejtettem írni, kaptunk képeket, átkapcsolt 4Dbe, hogy "élvezzük", és ráadásul az egészet ingyen felvették egy DVDre. ha pendrivét kérsz, akkor +2000Ft (kb)

1es voltam

2016. szept. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

1. válaszoló igazából leírt mindent. :)


Másfél óra alatt megvan a vérvétel eredménye, genetikus magyarázza el az eredményt, ha megvárod, különben telefonon értesítenek vagy postán/emailban kiküldik.

Az uh dvd-n ingyenes, pendrive-on 2.000,-, de adnak képet is. Nekem összességében kb 20 perc volt a vizsgálat, azzal együtt, hogy nagyon nem akart úgy feküdni a babám, hogy jól tudja mérni. Kisfiúnak látták a babámat, amit két hét múlva a saját dokim is megerősített, úgyhogy már biztos :)


Összességében a lelet gyorsasága miatt elégedett voltam, de 4 éve a kislányommal a Rózsakert Medical Centerben voltam Elekes doktor úrnál, aki mellesleg genetikus is, és nála egy vizsgálat majdnem egy óra volt, sokkal részletesebb volt, hihetetlen mi mindent meg lehet nézni egy picike babán :)Viszont ott helyben nem végeznek vérvizsgálatot, csak leveszik és továbbküldik, mint kiderült valószínű az istenhegyiben csinálják azt is, mivel benne voltak az adataim a rendszerben mikor most voltunk, mondta az asszisztens, hogy már biztos járt náluk a vérem korábban. Szóval ott kb 3-4 óra múlva van eredmény, de ott is hívnak az eredménnyel és később kiküldik a leletet... Szóval úgy éreztem a RMC-ben többet kaptam a pénzemért...


De mindkettő korrekt!

2016. szept. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen:)!
2016. szept. 13. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!