Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek terhes vagyok?

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
2 hete épp menstrualtam de együtt voltunk a barátommal mikor a 3-4napban voltam. Nem vedekeztunk.Most szombaton sem vedekeztunk és hétfőn arra keltem hanyingerem volt. Rá gyujtottam egy cigire és meg fajult a gyomrom meg szedultem . Délután pedig kis vérzés ami nem olyan mind szokott és sokkal kevesebb folyik. Most este pedig hanytam is. Lehetséges hogy terhes vagyok ?
2016. szept. 13. 22:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizunk benne. Sok sikert!
2016. szept. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Reméljük! Szurkolunk!
2016. szept. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

1. Beled Elvezett

2. Rosszul esett a.cigi..

3..akartok gyereket?

4. Termekeny. Idoszak korul voltal..

Na?

2016. szept. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
58%
Èn nem èrtem a kérdést!!!!! Ha tudsz lefeküdni valakivel, akkor tudj elmeni a boltba 400 ft terheségi tesztért!! Ne itt kérdezz! Nem vagyunk látnokok!
2016. szept. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%

Egyetértek!

Naponta többször jön ugyan az a kérdés!

Felnőtt emberek hogy lehetnek ennyire önállótlanok?

2016. szept. 14. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Két oka lehet:

1.Halomra gyártotta eddig a teszteket,ha kellett,ha nem és persze mikor kéne akkor be van fosikálva,hogy megint pofáraesik.

2. Annyira fél,hogy terhes,hogy inkább homokba dugja a fejét,de azért bssza a csőrét a dolog.

Ez esetben az elsőre tippelnék!

2016. szept. 14. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%

Egyébként,ha szombaton keféltél,hogy lehetne már a terhességtől hányingered hétfőn??

Szerintem csak képzelődsz,és tüneteket keresel,produkálsz.

2016. szept. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Két héttel ezelőtt hétvégén volt amikor nem vedekeztunk és most szombaton is. Viszont azt én is tudom hogy 2 nap alatt nincs semmi tunet.Anno is próbálkoztunk és volt olyan hogy késett és vettem tesztet és mindig negatív volt.azért nem vettem mert nem akarom hogy megint negatív legyen.
2016. szept. 14. 08:19
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy inkább össze szedtél valami vírust? Menzesz alatt azért nagyon kevés az esélye a teherbe esésnek, inkább a most szombati együttlét az esélyes. De attól még ha sikerült sem lehetnek tüneteid.

A vérzés mondjuk nem jó jel, hisz a menzesznek még nincs ideje. Az hormon-zavarra utal.

2016. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a barátom messze dolgozik és csak 2 hetente jön haza. Viszont ő is szeretné már gyereket. Csak 21 éves vagyok de nagyon szeretnék. És mindig mikor tesztet vettem negatív volt akkor szomorú voltam és most ez végett nem vettem. Lehet várok pár napot és utána elmegyek doktorhoz.

Köszönöm szépen az értelmes vallaszokat

2016. szept. 14. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!