Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális dolog ha gyakori...

Normális dolog ha gyakori pisilésnél nehezebben pisilek néha? 12 hetes vagyok, és gyakran járok pisilni, és ugy kell rágondolni hogy pisi gyere már ki! Ti is vagytok igy ezzel? Baj ez, vagy mitől van?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Gyakori a terhesség alatt!

2010. ápr. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak mostanában van ez, pár napja, hogy nehezen pisilek, ugy kell mondogatni, hogy psssss, psssss, és csak aztan indul el! Tegnap 22.00tól reggel 7.00-ig 6x voltam pisilni, normális ez?
2010. ápr. 22. 20:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, én is így voltam.
2010. ápr. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor jo, és köszi! :D
2010. ápr. 22. 21:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindenkinél így van, de ez elvileg normalizálódni fog, én pl már elértem azt, hogy csak 1x megyek ki éjjel pisilni, és majdnem mindig pont félidőben!:) Ennél sokkal rosszabb lesz, amikor a kis pocaklakód pont a hólyagodat nézi a focilabdájának!:)

Boldog babavárást!:)

31hetes kismami

2010. ápr. 23. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hihi. focilabdának a hólyagom?, olyan aranyosan megfogalmaztad! Azt a mindenit! :) Köszi, és boldog babavárást!
2010. ápr. 23. 09:24
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor normális,ha nem csíp előtte közbe vagy utána.Minden jót
2010. ápr. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!