Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Cukros diéta mellett keton a...

Kitti85 kérdése:

Cukros diéta mellett keton a vizeletben?

Figyelt kérdés
5 hete vagyok 150ch diétán a 120 perces 8,2es érték miatt. Diétát szigorúan tartom és a cukorértékek is jók. Előző heti labornál 1mol ketont mutattak ki így 160chra emeltek. Most 1 hét után 2mol lett. Aggódok és persze a diabetológusom szabin van hétfőre van időpontom. Addig ugye nem lesz gond a babával? Valaki tapasztalt ilyet?
2016. szept. 16. 21:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevés a szénhidrát. Nem is lenne szabad terhesen 160 gr alá menni, de sokszor az is kevés. Nekem 180 gr mellett is keton volt a vizeletemben, ezért 200 gr-ra emeltük persze az inzulinnal követtük.
2016. szept. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is így jártam, majd a diabetologus megmondja hogyan tovább. De azért addig igazán kár aggódnod, ettől nem lesz baja a babának 😊
2016. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg kevés a szénhidrát, és magasabb CH tartalmú diétára fognak állítani!
2016. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akkor lett keton a pisiben, amikor túlzásba vittem a diétát, ekkor még nem voltam terhes. Tképpen "éhezett" a szervezetem. Ezek szerint a 160 CH is kevés.
2016. szept. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 37. héten volt benne 180ch mellett. A diabetológus jól lecsestett hogy biztos kevesebbet ettem és éheztetem a babát pedig még csaltam is néha mert iszonyatosan éhes voltam! Ezután ìrásban kérte részletesen hogy mit mikor mennyit eszek -.-
2016. szept. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!