Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek hogy beinduljon?...

Mit tegyek hogy beinduljon? 39hetes terhesség. Hatalmas has. Zárt méhszáj és egyéb finomságok. A férjem nincs itthon most 2hétig külföldi munkája miatt de már nagyon szeretném ha beindulna a szülés.

Figyelt kérdés

Praktikákat várok amivel ezt előrébb hozhatnám. Sex most nem lehet.

Tudom addig jó amìg bent van de most ezt eltekintve várom az ötleteket.

Ősanyák és a túl okosak kíméljenek.



2016. szept. 20. 09:23
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
53%
Semmit.
2016. szept. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
58%
Varjal meg egy hetet!
2016. szept. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
41%

Bábakoktel, malnaveltea, homeos cuccok, lepcsozes, csípős ételek, tonic, kiadós takarítás, de tapasztalataim alapján úgyis akkor jön, ha akar. 😊

Én megbeszéltem annó a kicsivel, h induljon be, mert másnap inditottak volna, el is indult.

2016. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
40%
Tonic, lépcsözés, sok sok séta, bazsalikomos ételek, sárgabaracklé :) de semmi sem biztos :) könnyü szülést neked!!
2016. szept. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
A tonic ? Erről még nem is hallottam:) Miért mit tud a tonic h megindítja a szülést?
2016. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
80%

A lépcsőzés kimerít és terheli a lepénykeringést.


Ráadásul ha beindítod is, idő előtt, ha nem magától indul, jelentősen nő az esélye annak, hogy császár lesz a vége. Ha kibírtál 39 hetet, akkor 1-2t már fejen állva is kibírsz. Tudom, kétszer csináltam végig. Ne sürgesd!

2016. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Hu mennyi ötlet 😊 ment a zöld kezecske

Köszi mindenkinek ☺

2016. szept. 20. 10:04
 8/28 anonim ***** válasza:
56%
Se ősanyának, se túl okosnak nem kell lenni, ahhoz, hogy egy normális ember tudja, hogy felesleges, sőt akár ártalmas is lehet a mindenféle "beindító" praktika 39 hetesen!!! Ezt a kis időt már kibírod!!
2016. szept. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
55%
Raadasul mire jo, hogy akkor akar szulni valaki, amikor a ferje tavol van...
2016. szept. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

A férjem akkor se tud haza jönni ha ráhúzok mégy 1 esetleg 2 hetet. Ilyen a munkája sajnos.

Erről ennyit.

2016. szept. 20. 10:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!