Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szergintettek ha nem vérzek,...

Szergintettek ha nem vérzek, nem görcsölök akkor minden rendben van?

Figyelt kérdés
10 héten voltam ügyeleten, meg utána 10 hét vége fele magánrendelésen. mindkétszer minden rendben találtak, van szívhang szépen fejlődik. igazság szerint semmit nem érzek, csak finnyás vagyok nehezen eszek. de semmi más tünetem nincs. most vagyok 11 hetes, és 12 hetes genetikára megyek legközelebb. Ne haragudjatok, hogy hülye kérdésnek látszik, de én kicsit izgulok. két babát vesztettem el 10 héten mindkettőt. ezen már túl vagyok, így kicsit nyugodtabb vagyok, de még mindig bennem van hogy izgulok. És bárki írhat minden véleményre kíváncsi vagyok. hormonpótlást még szedem a 12 hétig.
2016. szept. 20. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem volt vérzés, görcs, úgy vettem, hogy rendben van minden. Ne aggódj!
2016. szept. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szeded a hormont, jársz orvoshoz.

Amit még megtehetsz, az az, hogy nyugodt leszel és optimista.

A legkritikusabb időszakon már túlvagy, nyugi!

Én is vetélés után vagyok. Minden uh-ra remegő gyomorral mentem. A 12 hetes uh-n a könny is kicsordult a szememből, amikor a doki diktálni kezdte, hogy egy jó életjelenségeket mutató magzat.

Azóta is minden rendben.

16hkm

2016. szept. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
gratulálok nektek is a babához!! tudom mit érzel, biztos én is elsírom magam. papírzsepivel is készülök.
2016. szept. 20. 11:00
 4/5 A kérdező kommentje:
és köszönöm így ismeretlenül is a nyugtató szavakat.
2016. szept. 20. 11:01
 5/5 anonim ***** válasza:

Sajnos az, hogy nem vérzik, görcsöl az ember, nem jelent semmit. :( Télen volt missed ab-om a 8.héten, semmi jele nem volt, hogy bármi gond lenne. :/

Viszont! Pozitívan kell hozzáállni a dolgokhoz! Hinni kell benne, hogy most, ezzel a babával már minden rendben lesz. Ne is gondolj arra, hogy bármi rossz történhet. Csak így lehet. 19 hkm

2016. szept. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!