Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit tegyek? Megtudtam, hogy...

Mit tegyek? Megtudtam, hogy kisbabat varok es a parom nem akarja mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Mit csinaljak, hogy ő is akarja? Volt egy kis osszeveszesunk es 2 hetig nem voltunk egyutt 3 napja bekultunk ki es tegnap csinaltam tesztet es kimutatta a terhesseget. Nem akarja megtartani a parom mit csinaljak, hogy ő is akarja? Azt mondta most ez nem fer bele a kapcsolatunkba elosszor tegyuk helyre a kapcsolatunkat aztan legyen kisbaba es egyutt oruljunk neki. De bele orulok a gondolatba,hogy elvegyek tolem a kisbabamat. Nem tudom mi tévő legyek.
2016. szept. 20. 10:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Miota vagytok egyutt?
2016. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%

Semmit. Ha nem akarja,nem akarja...

Ahogy leszűröm,fiatalok vagytok és nem is éltek együtt.

Ha tudod,felneveled egyedül,esetleg meggondolja majd magát. Ha nem tudod,elveteted vagy örökbe adod. Rá nem erőltetheted,hogy szeresse.

2016. szept. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Hát sok mindent nem tudsz tenni, de én biztos nem maradnék egy ilyennel. Ha tudnám, felnevelném egyedül, ha nem akkor döntenék az örökbe adás/abortusz között de azzal a lendülettel kihajítanám ezt az alakot is. A saját gyereke nem játékszer.
2016. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A jövőt nem tudja senki. Te is csak azt tudhatod, hogy most van-e erőd és lehetőséged vállalni, akár egyedül is - ha igen, akkor tegyél meg érte mindent. Felületes és felelőtlen annyit mondani, hogy előbb tegyétek rendbe a kapcsolatot, aztán legyen baba... a baba már itt van, nem lehet visszacsinálni. Ha egyszer újra lesz, az már egy másik baba lesz.
2016. szept. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ráerőltetni nem lehet. Ha van biztos háttered (lakás, pénz, munka) és úgy érzed tudod egyedül vállalni, akkor tartsd meg. Ha megpróbálod ráerőltetni, attól még nem fogja szeretni , sőt téged is megutál és ott maradsz egyedül egy gyerekkel.
2016. szept. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Es az nem lehet , hogy igaza van? :/ nemtudod ravenni, es ha mègis, akkor hallgathatod majd, hogy neked kellett altasd te..stb
2016. szept. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én meg tartottam a kisbabám :) holnapra vagyok kiírva szülni :) van már egy 5 éves kislányom is. Egyedül nevelem és a babával is egyedül leszek. Apja egyáltalán nem akar róla hallani nem is láttam már 8 hónapja. Attól függ a döntés,hogy milyen élet helyzetben vagy. Van e bármilyen segítséged? Szülők, barátok, nagyik. Fel lehet nevelni egyedül és lehet boldogulni. De kell a segítség. Ha nagyon fiatal vagy akkor ne tartsd meg. De ezzel a paraszttal se maradj. Nem szeret téged ez egyértelmű. Aki szeret az nem kér ilyet. Ez semmi!!! Önző bunkó én a helyedben gyorsan elfelejteném. Az örökbe adást én soha nem vállalnám akkor inkább abortusz. Lehet most meg köveznek páran ezért de én nem tudnám oda adni senkinek már akkor. Lelkileg mind a kettő nagyon nehéz. Ha ragaszkodsz a babához és segítséged is lenne akkor is ha fiatal vagy akkor legyél erős és tartsd meg. Sok sikert! :)
2016. szept. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia! Hány evesek vagytok? Regota vagytok egyutt? Hol laksz, szuleiddel elsz,

Iskolaba jarsz v dolgozol? Szeretnem tanacsot adni de ahhoz tudni kellene, hogy milyen lehetosegeid vannak. En most 37 hetes vagyok, nekunk sem tervezett baba viszont 4 eve egyutt vagyunk, boldogan, kulon elunk a szuloktol mindketten dolgozunk autonk is van kozos ilyenek..

Van eleg jo kis felretett penzunk is tehat nem volt vegulis akkora "gond"

Viszont abban a pillanatban, amikor pozit teszteltem nem csalt mosolyt az arcomra, mert szeretem megtervezni az eletem es ez teljesen varatlanul elt.

Viszont ha nem lettek volna meg ezek az alap dolgok,

Amiket leirtam akkor nem tartottuk volna meg, sajnos. A parom sem ujjongott az oromtol es fel is vetette az abortuszt.

Utana 1 hettel kesobb leultunk megbeszelni a lehetosegeinket a terveket az anyagi helyzetet es megtarottuk. Ma mar annyira orulunk h igy dontottunk!! Nagyon varjuk!!!! Ez a legjobb dolog ami tortent velunk!:)

Beszeljetek at a paroddal! Nagyon fontos dontes ha egyszer elveteted akkor nincs tobbe.. Őszinten szolva szerintem en akkor is megtartottam volna ha a parom ellenezte volna persze akkor őt eloszor utjara eresztettem volna aztan egyedul maradtam volna. Viszont mindezt azert mert anyagilag nem lettunk volna ő ra szorulva, egyedul is fent tudtam vna tartani a lakast es nevelni a babat.

Viszont ha esetleg tole fuggottunk volna akkor anyukamekhoz kellett vna menni ...

Azt szegyeltem volna h nemtudok magamrol gondoskodni 24 evesen, viszont inkabb szegyeltem vna magam minthogy elvetessem. Egy ideiglenes megoldas lett vna h naluk vagyunk ameddig nem tudok olcso lakast talalni magunknak.

Tehaaat hogy a vegere erjek 😀 Szerintem nagyon jol gomdold at! Azt h a parod nelkul is menne-e tudnal e vkire szamitani! Ha netan elhagyna akkor szuleid betudnak e vallani? Vagy total egyedul lennel? Akarod-e? Muszaj nincs, soha! Mindegy ki mit gondol. A te eleted! Ha nem akarod ne hogy megtartsd! Annak a baba inna meg a levet! De ha te mindenkeppen akarod őt csak a parod nem akkor tartsd meg de csak akkor ha eltudod latni maximalisan.

2016. szept. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!