Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhessegem a mai napon...

Jenny15725837 kérdése:

Terhessegem a mai napon 9het1napos (hetfon 2. Uh szerint). Szeptember 6. -an az elso vizsgalaton 6het3napos voltam uh szerint. Az utolso mensim julius 14. e. a nagyjabol lehet azt tudni hogy mikori eggyutlet lehet?

Figyelt kérdés
Es nem a beágyazodás erdekel ugy tudom hogy a foganas utan egy het kb. De olvasom az internetet es csak jobban osszezavar. Az utolso menstruacio elott 6.- an majd 8.-an voltunk egyutt baratommal utana mar 4-5 nappal mensi utan nem emlekszek pontosan de 2-3 napos mensi volt. (A babanak orulunk es megtartjuk) Segitseget szeretnek kerni akik szivesen valaszolnak es nem gunyosan. A valaszoloknak koszonom elore is.

2016. szept. 22. 01:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem írtál el dátumot? Mert időben csak kb. 2 hé telt el az UH-ok között, terhességi korban meg majd 3.

Ha az első UH-ot nézem, akkr augusztus első hetében, olyan 5-6-a körül foganhatott, a 2. UH-ot, akkor meg július 31-e táján.

2016. szept. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nézd, csak saccolni lehet. A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják! Neked ahhoz mérten pár nappal kisebb volt a baba mindkét uh szerint! A peteérés általában a ciklus középidejében van. Ha ezt nálad kiszámoljuk (egy átlag ciklus esetén) Július 27-28-a volt. De mivel a terhesség első heteiben még az embriók nagyjából egyforma nagyságúak (mert még nem játszanak közre a genetikai adottságok) így lehet saccolni, hogy mikor foganhatott. Nálam is így volt, csak én pontosan tudom mikor fogant. 4 napot csúszott a peteérésem, annyival kisebb is volt a 12.heti ultrahangig mindig. A te esetedben ezért az enyémből kiindulva, aug.1-2 re !tippelném! a fogantatást! De miért ilyen fontos ez?
2016. szept. 22. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2 vagyok!

Igen első, valóban igazad van! Szerintem így a fogantatás mindenképp aug 2-5 között történt!

2016. szept. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Viszont azt írja, a mai nap 9 hét 1 nap. Akkor hétfön még 8+5 hetes volt. :D
2016. szept. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj de bocsanat azoval ma 9het1napos vagyok es hetfon voltam szept19.-en 8het 5 napos
2016. szept. 22. 08:18
 6/10 A kérdező kommentje:
En kerdeztem a dokit is errol csak nem igazan tudtam meg ugy megfogalmazni kicsit ciki csak sok minden kerdesem volt es kicsit sietos volt a doki :/... Meg amiket en mar osze vissza olvastam a neten aszerint nekem julius 13 koruli dolgok jottek ki mikozben akkor egyutt sem voltunk baratommal eppen mensi ido volt es azt hittem hogy nemjol fejlodik a magzat :( de igy is furcsa hogy szept. 6.an 6het 3napos voltam es 19.-en meg 8het 5napos par napos csak a csuszas es az orvos is azt mondta hogy normalis meg uh szerint egeszseges de aggodok kicsit :( knerczer laszlo az orvosom ha barkinek barmit mondana ez akar velemeny en anno nalla szulettem es ezt o is tudja nagyon aranyosan banik velem de persze ez nem jelentheti azt hogy tenyleg hogy vegzi a munkajat.
2016. szept. 22. 08:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy kicsit csúsznak csak a méretek, ne aggódj,semmi gond, csak később fogant, mint középidő,később volt peteérésed! Július 13 SEMMIKÉPP nem lehet! Aug 2-5 között foganhatott a babád!!
2016. szept. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a segitseget mindenkinek aranyosak vagytok :) knerczer laszlorol ha barki barmi tapasztalatot tud es szivesen megosztana velem azt is megkoszonom :)
2016. szept. 22. 08:44
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, akkor kicsit félre értettem, én hétfőre vettem a 9+1 hetet. :) Úgy igen, valahogy augusztus elején foganhatott.
2016. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt en benaztam el :D de koszonom hogy szoltatok :)
2016. szept. 22. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!