Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10hetes terhes vagyok, szeretk...

10hetes terhes vagyok, szeretkezés közben felsérthetett a párom?

Figyelt kérdés
Gond lehet ebblől? Aggódom. Szóval,a szeretkezésig nem jutottunk el. Csak előjáték volt,neki picit hosszú most a körme és kicsit erőssen is izgatott engem,ami miatt szóltam is,hogy fáj így óvatosabban csinálta. Mikor oda jutottunk volna,hogy szeretkezzünk láttam,hogy a bugyimon rózsaszínes-barnás nagyobb folt van (a nagyobbat úgy értem,hogy szerintem keveredett a hüvelyváladékommal így nagyobb) illetve, a paplanon is volt egy 2-3cm-es vér foltocska. Leghamarabb már csak a 12hetes uh-ra megyek szűréssel. Hasonlót élt már át kismama? A hasam nem görcsöl,nem fáj. Szeretném ha nem lenne semmi gond. Miután észrevettem rögtön letusoltam alulról,akkor nem láttam,hogy bámi nagyobb darabka vér kijött volna.

2016. szept. 24. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én bemennék ügyeletre! Nekem a lepény van a méhszájon ezért volt kisebb vérzés, de nekünk megtiltották a nemi életet.
2016. szept. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Azt elfelejtettem irni azért mert leválhat a méhlepény ez veszélyes a babára is és rám is. Persze ez az én esetem. Azért kellene egy orvos aki megvizsgál mi a helyzet
2016. szept. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Ma már sajnos nem megoldható az ügyelet. És így holnap sem. Tajparaszt orvosok vannak a környéken sajnos,így nem foglalkoznának velem. Megvárom az estét,hogy fogok e esetleg még vérezni. Ha nem,akkor gondolom semmi probléma. Próbálok magamra vigyázni!
2016. szept. 24. 17:39
 4/13 A kérdező kommentje:
Korábban azaz, 5 és 7-8hetesen is szeretkeztem a párommal,akkor nem volt ilyesféle gond. Így merem gondolni,hogy nem lesz baj.
2016. szept. 24. 17:41
 5/13 anonim ***** válasza:
83%

A szex maga normál terhesség esetén nem gond. Sokkal óvatosabbak szoktunk lenni. Az aktus közben sem merünk "vadulni ", ahogy eddig tettük.

A vérzés majdnem biztos, hogy a szex közbeni sérülés miatt van. A párod vágja rövidre a körmét, úgy egyébként is higienikusabb. A köröm alatt rengeteg baci lehet, ami most még inkább okozhat fertőzést nálad.

2016. szept. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ilyen az ügyelet! Nálunk úgy volt mondtam, véreztem, most meg barnázom szeretném ha látna egy orvos erre azt a választ kaptam hétfőn mennyek rendelésre! Erre én mondtam oké! Mondtam kérek egy papirt hogy itt jártam és hogy a vizsgálatot nem igénylek! És válaják a felelőséget ha gond lesz! Erre pont indultam kifele mikor mondták hogy várjak. És ügyeletes nögyogyász meg is vizsgált, még ultrahangot is csinált!!
2016. szept. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat. Ohh,nalunk nagyon bunko az osszes orvos,foleg az ugyeletes. Elhajtananak a francba engem... Meg se vizsgalnanak. Szerintem is csak felsertett a parom, csak aggodtam. Most kezdek mar kicsit nyugodtabb lenni. :) a parom rendszeresen vagja a kormet,most feledkezett csak meg rola (tiszta ferfi szerencsere mindig takaritja,de azert igazatok van) :)
2016. szept. 24. 18:30
 8/13 A kérdező kommentje:
Nos,úgy döntöttem,hogy bemegyek holnap az orvoshoz azért és megnézem a babát. Reggel has szurkálásokra keltem,viszont ez meg állítólag normális ezt olvastam. Mámint a 2trimesztertől. Szeretnék megnyugodni,hogy a kisbabámmal minden a legnagyobb rendben van!:) Ha érdekel valakit ès még itt lesz,szívesen leírom,hogy mi volt!:)
2016. szept. 25. 09:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2016. szept. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szorítok, hogy minden rendben legyen!
2016. szept. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!