Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Égő, csípő, néha viszkető,...

Égő, csípő, néha viszkető, zsibbadó, nagyon fájdalmas érzés a mellem alatt gyomor tájékon. Mi lehet? Mitől? Többi lent.

Figyelt kérdés
Kérlek segítsetek! Tapasztalatokat várok aki átélt már ilyet terhessége során. Kb. a 20.-dik héttől érzem, ahogy nő a hasam, egyre erősödő fájdalmaim vannak minden nap. Most 36 hetes vagyok, de már szinte elviselhetetlen! Éjszaka nagyon nehéz alig tudok tőle aludni. Kérdeztem már mindenkit, de igazából ami értelmes válasz volt annyi, hogy talán nem jól rendeződtek a szerveim amikor el kezdett nőni a hasam, és valami szervem egyfolytában nyom egy ideget. Nagyon remélem hogy szülés után elmúlik, mert ez rosszabb bárminél. Volt már valakinek ilyen? Esetleg valami ami enyhíti ezt a nagyon rossz érzést??

2016. szept. 26. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy nem belsőleg fáj, hanem a bőröm, de az iszonyatosan.
2016. szept. 26. 17:06
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem hasonlo volt. 20 het korul kezdodott de nem emlekszem mikor mult el de nem tartott a 30. het utan mar.

Szoval a bal mellem alatt egy inkabb a gyomorhoz kozelebb egy tenyernyi teruleten egett! Melltartot se tudtam tole elviselni. Neha mar befujtam panthenol sprayvel de nem ert semmit! Nekem se tudtak megmodani h mi lehet ez... Volt olyan is, hogy kivettem egy csomag fagyasztott borsot es azzal hutottem! 😂 Na csak addig volt jo mig rajta volt...

De tenyleg, aztan ugy elmult, hogy eszre se vettem! Kitartast!

2016. szept. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, akkor a lényeg hogy ha előbb már nem, szülés után el fog múlni végre! :) Nekem is ha már a póló hozzáér olyan érzékeny hogy az nem igaz.
2016. szept. 27. 12:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!