Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30hetesen brutális bal oldali...

30hetesen brutális bal oldali bordafájdalom, köhögéstől vagy a babátòl?

Figyelt kérdés
Két hete fàjt a torkom pàr napig. Az elmúlt de a köhögés megmaradt. Két napja nagyon fàj a bordàm. Ma reggel rosszul mozdultam és még roszabb lett. Lehet hogy a sok köhögéstől fàj vagy csak a baba nyomhat valamit?

2016. szept. 27. 13:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, nehogy tüdőgyulladás legyen! A köhögés miatt írom. Egyébként 34 hetesen nekem jobb oldalt fájt nagyon bordaív körül és azt kapásból mondták a baba nyom egy ideget. Nem egészen, epekő volt. 24 hetesen alul fájt jobb oldalt, vizsgálat után lett az, hogy a baba nyom. Szóval ráfogni a babára nem kell előre, de megesik, pár dolog kizárása után.
2016. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En ugyan nem kohogtem elotte,de kb ilyentajban kezdodott,hogy bal oldalt a bordamnal legallul egy pontban eszeveszetten fajt.csak ugy jott,par orat fajt es ment.volt,hogy felkelni nem birtam annyira fajt.kb a 37.heten volt utoljara,utana mar szerencsere nem.de szinte napi rendszeressegu volt.

A baba nyomott valamit,nalam biztos.

Azert a biztinsag kedveert nezesd meg,tekintve,hogy beteg voltal.

2016. szept. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
baba végül nyomot valamit,vagy beteg lettél?
2021. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!