Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg fogok tudni állni egyedül...

Meg fogok tudni állni egyedül a saját lábamon és felnevelni a születendő babám?

Figyelt kérdés

Baba apjára nem számíthatok.Csak a családra, de nem akarom a szüleim nyakára szülni.Nehezíti az egészet hogy egy ismerősöm(vagyis konkrétán testvérem legjobb barátnője)volt párjátol van a kisbabám.Tudom hogy sok atrocitás ér majd emiatt.Ráadásul mindennap találkoznék ezzel a nővel(akit igy nagyon megbántottam nyilván)

Én tényleg rendbe akarom tenni az életem. Csak az maradt lehetőségnek hogy elköltözzek itthonról.De ehhez tudom hogy a terhességem végéig dolgoznom kell igy lesz megtakarított pénzem ahhoz hogy új életet kezdjek.

Tudom hogy nem lesz könnyű menet egyedül nevelni a gyerekem és elkezdeni mindent kisbaba mellett.De aki már túl van egy ilyen élethelyzeten az kérem irjon...


2016. szept. 28. 20:20
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok
2016. szept. 28. 20:21
 2/13 anonim ***** válasza:
77%
Olyan nincs, hogy a baba apjára nem számíthatsz. Kötelező neki fizetni a gyerektartást. A tesód barátnője miatt meg ne költözz el otthonról, jól fog jönni a szüleid segítsége.
2016. szept. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
80%
Tán nem a legjobb ötlet 18 évesen a nullára szülni, pláne, ha apuka nincs a képben.
2016. szept. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Örökbeadás, abortusz is egy megoldás a sok közül.
2016. szept. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Gyerektartáshoz jogod van. Én nem költöznék el egy másik nő miatt. Felnőtt ember tegye túl magát rajta... Egy idő után úgyis lenyugszik,minden csoda 3 napig tart .. A megspórolt pénzed fordítsd a babára,hogy a szüleidnek minnél kevesebbet kelljen segìteniük,így nem lesz az,hogy az ő nyakukra szülsz...
2016. szept. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%

Mondod, hogy elköltözöl, dolgozol, stb.

Mégis hogy gondoltad? Dolgozol most is? Védett vagy? Gondolod, hogy felvesznek bárhova terhesen? Még ha nem is szólsz róla, hamar kiderül és kirúgnak.

Mit gondolsz, mennyi pénzt tudnál félretenni, ami mondjuk elég arra, hogy fizesd ugyanúgy az albérletet, meg a gyereket? Hogy meglegyetek mondjuk a gyerek fél éves koráig, amikor bölcsibe kell adni? Már ha felveszik bölcsibe..


A 250ezres nettómmal nem tudnék 7 hónap alatt úgy félretenni, hogy közben fizettem a számlákat, étkeztem, stb. és aztán majd a maradékból még ugyanez fél évig.. 7 hónap, hiszen már tudod, hogy terhes vagy..


Szóval hogy gondoltad ezt?

2016. szept. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogsz tudni megállni a lábadon. Nem fogod tudni felnevelni a gyerekedet. Egyébként nem tudunk semmit rólad, honnan tudnánk, hogy mik a lehetőségeid? (hová költözöl? van munkád? mennyi a bevételed?...stb...)
2016. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hány hetes terhes vagy?
2016. szept. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj! :) 20/L
2016. szept. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Kedden töltöm a 11.hetemet
2016. szept. 28. 22:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!