Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várandós lányok és hölgyek!...

Várandós lányok és hölgyek! Az beteg dolog ha fiúként látok egy nagy pocijú terhes hölgyet és szeretném megérinteni, megnézni a hasát? Ha oda menne hozzátok valaki és megkérne titeket ilyenre megmutatnátok neki?

Figyelt kérdés

2016. szept. 29. 14:30
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem, nem mutatnám meg. Ahhoz bizalom kell tehát vagy családtagnak, vagy a legjobb barátomnak kellene lenned.
2016. szept. 29. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
98%
Nem mutatnám meg
2016. szept. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem mutatnám meg. Nyilván nem fogok vetkőzni az utcán idegenek előtt.

Mondjuk nem terhesen sem mutatnám meg a hasam senkinek sem.

És azt sem engedném, hogy idegenek fogdossanak, akár a hasamat, akár mást.

Ha majd lesz a családotokban kismama, akkor megnézheted közelebbről is, hogy milyen egy terhes pocak :)

2016. szept. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Az sajnos nem lesz mert minden közelebbi rokon és családtag idősebb már a gyerekvállaláshoz, az ő gyerekeik meg sokkal fiatalabbak nálam
2016. szept. 29. 14:43
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Beteges. Pszichiátert kell felkeresni.
2016. szept. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
64%
Eléggé nemnormális dolog.
2016. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
58%
Menj a pszichiátriára és vizsgáltasd meg magad, mert ez nagyon nem normális!
2016. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%
Akkor majd a feleséged pociját nézegetheted. Én sem mutatnám meg a legközelebbi családomon kívül senkinek. Sőt! Fel is háborodnék, ha az utcán valaki ezzel a szöveggel állna elém.
2016. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Ez egy intim dolog. Pont annyira, mintha a csupasz melleit akarnád megnézni, vagy megfogdosni.


Majd a leendő feleséged pocakját nézegetheted.

2016. szept. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
pont azért itt kérdeztem meg mert azokra a válaszokra számítotam amit most is kaptam. és haa továbbiakban csak azt akarod leírni hogy nem mutatnád meg nem szükséges a többiek már megtették én arra vagyok kiváncsi hogy van e aki igen
2016. szept. 29. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!