Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyedülálló Kismamák, leendő...

Egyedülálló Kismamák, leendő anyukák! Tudom hogy ez ritka dolog de van olya valaki aki ebben a cipőben jár? Ti hogy kerültetek ebbe a helyzetbe? Pocakosan milyen lehetőségei vannak egy nőnek pártalálásra?

Figyelt kérdés
A nővérem 2 hónapja lépett ki a kapcsolatából és utánna tudta meg hogy babát vár, de az apát nem érdekli és ő se akarja a közelében. Csak kíváncsiságból kérdezem hogy vannak e még mások is ilyen helyzetben hogy várandósan egyedül maradtak, olyanok válaszát is várom akik már túl vannak a babaváráson, de egyedül szültek, hordták ki a babát.

2016. szept. 29. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Igen, én így voltam. Nehéz volt egyedül, de csak a babára koncentráltam. Már azóta férjhez mentem és a harmadik babucit várom! :) Mégha terhesen nem is, de gyermekkel simán lejet új párt találni! :) Addig is tessék csak a babával foglalkozni és rá koncentrálni!! :)
2016. szept. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%

Ugyan férjnél vagyokde 3 ffi udvarol és nem érdekli őket, hogy babát várok. Ezt jó értelemben mondom. Uh pocakosan is lehet part találni.

28hkm

2016. szept. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Ez abszolút az anyukán múlik. Lehet párt találni, de nem mindegy, hogy milyet. Én egyedül vállaltam be a lányom immáron hét éve, és csak egy-két kapcsolatom volt, de nem akartak komolyat, úgyhogy nem pazaroltam rájuk az időt, amit a lányommal tölthetek.Igen bevallom, nekem a lányom a mindenem és inkább maradok egyedül még 5 évig, minthogy görcsösen párt keressek. Majd jön, ha jön.Nekem így kényelmes.Kevés szabadidőm van, és azt inkább a lányommal akarom tölteni.
2016. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

Ez sok mindentől függ.

Nekem a húgom is egyedül maradt egy rövid életű kapcsolat után a kisbabával- apuka hallani sem akart gyerekről, se nőről, se semmiről, de ő nem is vágyott kapcsolatra vagy társra.

Igaz, hogy önálló ügyvéd, elég komoly praxissal, és anyagilag is sok mindent megengedhet magának, így a késő harmincas éveiben.

A babóca most 8 hónapos.

2016. szept. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Baràtnőm maradt együl, amikor 6 hónapos terhes volt a kislànyàval. Nem volt egyszerű neki az biztos. Apuka nem volt kívàncsi se a lànyàra, de a baràtnőmre. Ennek màr 7 éve. A kislàny nem volt egy éves, amikor összejött a jelenlegi pàrjàval, akivel van egy közös gyerekük is.
2016. okt. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
63%

Nálam az volt, hogy a gyerek apukája szimplán megijedt, vagy nem tudom, mert tervezett a pici és mégis lelépett.

27. hétben vagyok 16 hetes voltam, amikor elhagyott. Már teljesen jól vagyok, vannak ugyan néha hullámvölgyek, de jól viselem.

Pocakosan nem is akarok ismerkedni, de szerintem várandósan nem ez a legfontosabb, hogy új párt találjunk. Majd meglesz még arra is a lehetőség. :)

2016. okt. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
28%
előttem (#6) válaszoló írtam neked üzenetet
2016. okt. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!