Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvely+végbél nyilalás,...

Hüvely+végbél nyilalás, szurkálás? Alhas fájdalom? Mitől? Normális? Nem intenzív! 30hkm

Figyelt kérdés
2016. okt. 1. 02:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nyomja a bélrendszeredet a baba ezért érzed hogy ott is szurkál.. Hát a hüvely szurkálást nem tudom nekem is szokott lenni néha pedig csak 26 hetes vagyok
2016. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyre nehezebb a méhed.mindent nyom már innentől kezdve😊
2016. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is nyom ott valamit a baba. Nekem is szokott ugyanilyen érzésem lenni. Teljesen normális szerintem. :)

26 hkm

2016. okt. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi csajok!Minden jót!Egyébként vhol azt olvastam h ha nyilal a hüvely akkor ott a köldökzsinór,az fog kijönni elöbb ami nem jó!Valós lehet??Tényleg nem tudom hol olvastam!Csak hogy nem blog hanem cikk volt!
2016. okt. 1. 21:26
 5/8 anonim ***** válasza:

#3. válaszoló vagyok. Megkérdeztem szülésznő ismerőst és azt mondta, hogy nincs összefüggés. :)

Hát reménykedjünk benne, hogy igaza van. :)

2016. okt. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi!Reméljük!
2016. okt. 2. 21:20
 7/8 A kérdező kommentje:
Kitartást!És minden jót!Én már nehezen viselem!
2016. okt. 2. 21:21
 8/8 A kérdező kommentje:
Amennyiben a magzatvíz elfolyását vagy csorgását követően pulzálást érzel a hüvelyednél, akkor azonnal indulj el a kórházba késlekedés nélkül, vagy hívj mentőt! Ebben az esetben előfordulhat a köldökzsinór előreesése, ami keringési zavart okozhat a babánál, hiszen a baba feje rányomódhat. Ilyenkor azonnali császármetszés javasolt a baba egészsége érdekében.
2016. okt. 8. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!