Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Állandó...

8 hetes terhes vagyok. Állandó hányinger, undor, éhség és savasodás. Tudnátok tippeket adni, hogy ki hogyan élte túl ezt a korszakot, és kinek meddig tartott?

Figyelt kérdés

2016. okt. 1. 08:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gyömbértea, salvus, sós pogácsa állandó majszolása, hányózacskó kézközelben.
2016. okt. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

2 terhesség, 2x 2 honap folyamatos rosszullét. Mindent kiprobaltam, és semmi nem használt. És hidd el, mindent kipróbáltam.

Túl kell élni.

2016. okt. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

10 hetesen csillapodott, addig is Magne B6, Salvus víz, háztartási keksz segített.

Kis adagokban, naponta többször enni, mást nem nagyon tehetsz.

2016. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Rennie, hideg limeos/citromos víz, rágó, mentolos cukor, keksz, nekem ezek valamennyire enyhítették. Nálam a 11. hét környékén már javult, viszont éjszaka folyamatosan gyomorégésre ébredtem kb a 18. hétig. (20+4hkm)
2016. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Legyen mindig nálad háztartási keksz az sokat segít. Plusz mentes vizet igyál kerüld a savas ételeket italokat. 26 hkm
2016. okt. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a segítséget. Sok mindent kipróbáltam már, de most hallottam néhány új dolgot is. Remélem valami segít. Irígylem azokat a kismamákat, akik ebben az időszakban kívánósak.😃
2016. okt. 1. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:

Nálam már a 9. héten javult a helyzet. :) Előtte meg szinte csak sós rágcsákon éltem más nem maradt meg bennem. Néha a hideg tej segített a savasodásra, de nem mindig. Próbáld meg kitapasztalni, hogy mi a jó neked.

26 hkm

2016. okt. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Bennem csak a sós szotyi maradt meg, esetleg egy kis keksz. Mindennek fura ízt éreztem. Amikor nagyon hányingerem volt, ittam egy pohár hideg kólát, az sokat segített. Savra meg Rennie-t szedtem. Kb. a 7. héttől a 11. hétig tartott nálam. Volt, hogy kora reggel hánytam a semmit. :D
2016. okt. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szinte állandóan eszek vagy iszok valamit, mert addig nem érzem :D Gyömbértea egész jó, de az is csak kb. fél órát hat. Éjjel magasított párnán alszom, hogy ne folyjon ki a gyomorsav.
2016. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél a 9.hét körül kezdett enyhülni. Teljesen más okból kifolyólag 18-19 hetesen elvesztettük a babát.


Most újra várandós vagyok. Megint az 5. héten kezdtem rosszul lenni, rengeteget hánytam megint, már betöltöttem a 12. hetet, kipróbáltam minden praktikák, a keksztől, a hideg kóla,gyömbér stb.stb-n keresztül. Őszinte leszek, már belátom, semmi nem segít. Ezt túl kell élni. Vannak mélypontjaim, amikor sírok, mert már gyenge vagyok és fogytam 5-6 kg-t, de bármit kibírnék, ha tudnám, hogy a babám jól van, egészséges, és hamarosan anya lehetek.

Kitartás!

2016. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!