Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes uh (mensi elmaradás...

4 hetes uh (mensi elmaradás után kb 3 nappal) mutat valamit? Volt akinek sokáig negatív volt a terhességi teszt?

Figyelt kérdés

Azért aggódok, mert az előző terhességem vetéléssel végződött az 5. hétben, és végig negatívakat teszteltem, pedig már látszott az uh-n a petezsák.


Sajnos veszélyes anyagokkal dolgozom a munkahelyemen, ezért jó lenne tudni, hogy kiírassam-e magam még egy hétre. Igaz, csak 3 nappal vagyok az elmaradt mensi után, szerintetek látszódnia kéne már? Vagy pozitívnak kellene lennie? Egyáltalán mit jelent, hogy legutóbb is negatív volt végig, valami hormonproblémám van?


Egyébként iszonyú fáradt és gyenge vagyok, többet kell pisilnem, a szívem erősebbeket üt és lüktet az alhasam. A testhőm is magasabb. A tünetek kb egy hete kezdődtek és négy napja erősödtek, azért vagyok most is táppénzen.


Köszi a normális válaszokat előre is!


2016. okt. 5. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Negatív teszt lehet azért is, mert nem volt elég érzékeny, habár ha már egy napot is késik, akkor már illene egy látható pozitívat tesztelni. Vagy álterhes tüneteket produkálsz.

A többi tüneted viszont nem csak terhességtől lehet, hanem valamilyen fertőzéstől is. Szerintem várj még egy hetet és majd utána már csak kiderül mi van.

2016. okt. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezo amint latom hasonlo cipoben jartunk ... Elso babamat 5hetesen vesztettem es vegig negativak voltak a tesztjeim... Most viszont menstruacio elmaradasa utan 6 nappal kaptam idopontot nogyogyaszomnal amikor mar a petezsak szepen latszott viszont magzat meg nem volt lathato.. Kaptam hormontartalmu gyogyszereket magzatvedo tabit meg vitaminokat .. 2 hettel kesobb 6+6hetesen mikor mentem kovetkezore mar a szivhang is hallhato volt. Azt tanacsolom ha terhessegre van gyanud foleg egy veteles utan inkabb keresd fel az orvosodat ha mast nem is ,csinal egy alapvizsgalatot hogy minden rendben van e :D végul pedig baba is lehet a dologban :D

Sok sikert kivanok a babahoz :)

10hkm :)))

2016. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat :)


A nőgyógyász azt mondta, ha nem jön meg, két hét múlva keressem, de ennyit biztos nem várok. Próbálok nem idegeskedni, csak jó lenne tudni, mit mondjak a munkahelyemen :/ Tesztet nem merek csinálni, úgyis negatív lesz.


Második hozzászóló: gratulálok, sok pozitív energiát küldök Neked :)

2016. okt. 6. 11:21
 4/4 A kérdező kommentje:
Egy hetes késés után még mindig negatív :(
2016. okt. 9. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!