Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek terhes még?

Lehetek terhes még?

Figyelt kérdés
3 hónapja hagytam abba a gyógyszert. Rendszertelen a ciklusom, utolsó 2 alkalommal 21. napra jött meg. Ezzel számolva a pé környékén többször voltam a párommal, és rá 9 napra egy csepp vér volt a bugyimon. (Beágyazódásra gondot am.) Azóta majdnem minden nap szúr a hasam pms tünetekkel valamikor elég erősen. A ciklusom 24. napján vagyok már, (ugye eddigi 21re megjött) de még semmi. Teszteltem de negatív. Igaz nem reggel. Mennyi az esélye h mégis terhes vagyok?
2016. okt. 5. 14:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem a tüneteim a nemvárt előtt ugyanazok voltak, mint a PMS, azt gondltam tuti megjön. De nem. A teszem csak 6 nap késés után lett halvány pozi(28 napos ciklusnál nem félidőben fogant a baba) Úgyhogy még lehetsz☺ Szorítok😊 13hkm
2016. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!