Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vannak itt olyan kismamák,...

Vannak itt olyan kismamák, leendő anyák akik nagyon félnek hogy gyengék és nem tudnak eléggé vigyázni a születendő gyermekükre?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és tele vagyok félelemmel, úgy érzem, egyre erősebben jön ez ki rajtam ahogy közeleg az idő hogy meg fog születni. Félek hogy valami baja lesz és úgy fog születni és persze én leszek a hibás mert nem vigyáztam rá eléggé. Én annyira szeretnék jó anya lenni, de félek attól hogy nem sikerül és mindenki engem fog okolni emiatt és ettől teljesen depressziós vagyok már most. :((( Egyre gyakrabban sírok, annyira féltem őt. :(
2016. okt. 6. 11:24
 1/5 anonim válasza:
72%

Az èn lányom 3 hònapos,mindig is megfelelő anya tipusnak èreztem nagam. Èn sose fèltem.

Ne aggódj, szeretni fogod a babádat ès ösztönböl minden fog jönni. De mitől fèlsz? nem tudod ellátni? Az ultrahangon ès vizsgálatokon megtudod hogy semmi baja. Èlj egèszségesen,ès ne stresszelj mert azt át veszi a baba. Nagyon meghatározza a szemèlyisègèt. Lesznek nehèz időszakok,de túl leszel rajtuk ès rutinos mami leszel :)

2016. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pozitiv gondolkodas! Nem kovetendo, de meg egy tini is el tudja latni a gyereket. Menni fog. Ne tedd tonkre ezeket a napokat.
2016. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
74%
első vsgyok... ha pedig tènyleg depus vagy akkor k3rd szakember segìtsègèt. A család nem fogja èszre venni hogy depis vagy.
2016. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Most fogok belépni a 3. trimeszterbe. Kb. 2,5 - 3 hónap van még a megszületéséig. Ilyenkor még sokat fejlődnek a magzatok? Azaz ha esetleg valami baja van, de most még jobban odafigyelek rá: pl. még több vitamint eszek és még többet pihenek és még nyugisabb életet élek akkor szépen javulhat az ő helyzete és több esélye lesz arra hogy minden rendben legyen vele?

Tudom hogy ha megszületik és egészséges lesz akkor utána is jönnek majd a féltések, ez már igy lesz mindig, csak szeretnék erős lenni és megpróbálni minél jobban vigyázni rá. De először is szeretnék mindent megtenni hogy egészségesen szülessen.

2016. okt. 6. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
87%

Ha menzakajan elsz, akkor is fog fejlodni;)


Nyugodj mar le!

2016. okt. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!