Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Duphaston abbahagyás?

Duphaston abbahagyás?

Figyelt kérdés
Az orvosom napi 2*2t írt fel. Vasárnap elfogy ha így szedem. De a dokihoz csak hét közepén megyek. 5 hetes voltam mikor felìrta. Szedjek kevesebbet hogy ne hirtelen hadjam abba? Amúgy nagyon hányingerem van tőle az elmúlt napokban. Valami tipp hogyan szedjem?
2016. okt. 7. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Leghamarabb 12-13 hetes kor között szabad abbahagyni, akkor is fokozatosan. Én nagyon fokozatosan hagytam abba, több hét alatt, így én ennél kicsit tovább is szedtem. Hány hetes vagy? Miért lenne pont ettől a hányingered, hiszen terhes vagy... Írass a háziorvossal, ha nőgyógyászhoz nem jutsz be előbb. Amúgy egy receptért szerintem időpont sem kell, csak odaszólsz, hogy kellene recept.
2016. okt. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A háziorvos írhat föl neked, ha beviszed a nőgyógyos papírt. Nekem is így kell.
2016. okt. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miután bevettem fél óra utan hanyingerem van kb fél napig.
2016. okt. 7. 10:36
 4/7 A kérdező kommentje:
Háziotvos meg szerdáig nincs
2016. okt. 7. 10:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor fogy a gyógyszerem Felhívom az orvost h kellene recept.És vagy magánba vagy az sztk-s rendelésére belibbenek,megkapom a receptet és Ennyi.
2016. okt. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha elkezted szedni nem szabad abbahagyni! 12 hétre kell leépíteni.
2016. okt. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

-köszi. Már megoldottam. Elmentem a dokimhoz.

Elfelejtette, hogy nem tartok kia következő vizsgálatig és elnézést kért hogy 40 km et kellett oda-vissza utaznom.

2016. okt. 7. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!