Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert csíp ég néha pisilés...

Miert csíp ég néha pisilés után, meg ott a hüvelyem körül mintha égne? Nem mindig inkabb az első pisinél érzem. A pisim rendben van nézték. Mi lehet? 10hkm

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagy véletlenül felfázva? Tőzegáfonya kapszula és tea jó rá 27+2 hkm
2016. okt. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg hüvelygomba?
2016. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A kérdés, hogy hol csip.

Ha a hugycsövednél, akkor valószínű, hogy felfazas. Pisilés közben is fáj?

Ha a huvelyednel, akkor gombás fertőzés, ami érzékennyé teszi a bőrt, és azért csípi a pisi.

Mindkét esetben orvost javasolnek. Sajnos elég gyakran előfordul mindkettő terhesen.

2016. okt. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha rendben van a vizeleted, akkor inkább nőgyógyászati dolog lehet.
2016. okt. 10. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valamilyen hüvelyi fertőzés, de ne kezeld semmivel otthon, mert az orvos sem ad rá semmit az első trimeszterben. De azért mindenképp menj el dokihoz amint tudsz, ő tudja megmondani mi ez, és terhesség alatt nem szabad ilyeneket félvállról venni.
2016. okt. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
orvos, szerintem hüvely fertőzés lesz, kenetet kéne venni tenyésztést csináltatni
2016. okt. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, hüvelygyulladás okozta, kaptam rá gyógyszert, kúpot meg kenőcsöt. Mindenképp menj el nődokihoz, mert ha netalán elkezd feljebb menni, még akár elég komoly gondokat is okozhat. nekem am elég erős fehér folyás okozta magát a gyulladást, valszeg valami baktérium került bele. Tőzegáfonyateát am ihatsz rá így is, mert ha nem is felfázás, akkor is enyhít rajta, én 2-3at is megittam egy nap. csak amíg nem jutsz el a dokihoz :)
2016. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!