Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ír a papírra az orvos...

Miért ír a papírra az orvos élő embriót, ha nincs szívhang?

Figyelt kérdés
CRL 5 mm, 6 hetes.
2016. okt. 12. 09:17
 1/6 anonim ***** válasza:

6 hetesen még nem törvényszerű, hogy van szívhang, mikor legközelebb mész, már lesz.

Gondolom azért írta ezt, mert a vérzéstől számított kornak megfelelő a mérete, tehát szépen fejlődik, jó helyen van beágyazódva, és a többi.

Egyébként a legtöbb ilyen sablon szövegen csak akkor változtatnak, ha szükséges, általában a pontos méreteken kívül pont azt a szöveget kapod, mint előtted még ötvenen.

2016. okt. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg látott pulzálást. Nekem az embrió 3 mm volt kerek 6 hetesen és az orvos nem is keresett szivhangot, gondolom tudta, hogy felesleges. De mutatta a pulzálást, ami már korán látszik. Elő embrió volt az én papíromra is írva.
2016. okt. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Ha tényleg kiemelte UH alatt a doki, hogy még nem lát pulzálást, akkor, ahogy első is írta, valószínűleg bennmaradt a sablonszöveg a leletedben, elfelejtették átírni.
2016. okt. 12. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is mondta a doki 6 hetesen hogy làt pulzàlàst. Szerintem nàlad is làtott, de az még nem szìvhang. De jelzi hogy minden oké.
2016. okt. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Még csak pulzálást sem mondott. Én kérdeztem rá, hogy van e már szívhang, és erre válaszolta, hogy még nincs.

De azt sem mondta, hogy menjek vissza pl. 2 hét múlva akár.

Nem is tudom, mit tegyek most. Terhesgondozóba így hiába jelentkeznék, nem?

2016. okt. 12. 11:30
 6/6 Vilcsianyuja ***** válasza:
Védőnőhöz már mehetsz ezzel a lelettel, ahhoz nem kell megvárni a szívhangot. Bár én nem mennék még. Fogadott doki? Akkor tényleg miért nem hívott vissza 2 hét múlva? Ha SZTK-ban voltál, akkor szimplán nem érdekelte az adott dokit, de tényleg vissza kellene menned 2 hét múlva. Addig ráérsz a védőnővel is.
2016. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!