Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák ti szoktatok nyilalló...

Kismamák ti szoktatok nyilalló, szúró, feszítő, szinte már fájó érzést érezni a hüvelyetekben?

Figyelt kérdés
Ma erre ébredtem,eddig még ilyet nem tapasztaltam! Ez normális? Fertőzésem,gombám stb. biztos nincs! 28hkm
2016. okt. 12. 09:48
 1/9 anonim ***** válasza:
Éreztem ilyet, igen. Nem jelentett semmi bajt. Orvosomnak jeleztem, ő se mondott rá semmit.
2016. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni.Az orvos azt mondta,hogy nő a méh és nyom valami ideget.24+4hetes vagyok
2016. okt. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze, egyre tobbszor
2016. okt. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én csak 14 hetes vagyok, de pont rá akartam kérdezni, mert tegnap volt velem ilyen. Automatikusan odakaptam párom csak nézett, kérdi mi a baj. Mondom hol fáj erre röhög. Igaz csak egy pillanat volt az egész,nem is ilyedtem meg,csak fura volt,eddig ilyen mód nem éreztem azt a testrészemet ☺
2016. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze.

Ahogy erősödik a babád, úgy egyre nagyobbat tud rúgni.

A hüvelyben rengeteg az idegvégződés, így minden, ami a hasad egyéb részén "történik", az oda tud sugározni.

A folyamatos feszítésnél meg folyamatosan éri valami inger.

2016. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem eddig egyszer történt olyan hogy egyik pillanatról a másikra belenyillalt a hüvelyembe. De 1 mp volt az egész és ennyi. Mostanában történt.

Azon csodálkozom hogy nekem alapjában véve nincs semmi görcsöm meg semmi olyan durvább érzetem a terhességem alatt egyáltalán.

Annyi hogy mostanában ha sokat vagyok lábon meg ilyenek akkor viszont már előjön ilyen szúró meg hasonló érzés és akkor bizony le kell ülnöm a fenekemre. De amíg semmi ilyen nincs én bizony aktív vagyok, nem kímélem magamat. Érzem ha már sok, akkor ülök csak le ha már érzem, hogy sok. Férjem meg mindig rám parancsol hogy üljek már le pihenni!


27+3 hkm

2016. okt. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is éreztem amikor terhes voltam. Azt már nem tudom,hányadik héttől. A húgyhólyagomat rugdosta, az terjedt ki egészen a hüvelyembe.
2016. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egyszer sem volt ilyen egyik terhességem alatt sem
2016. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Második baba,de én a lányommal semmit ilyet nem tapasztaltam csúpán azért volt furcsa! Nekem sincs semmi görcsöm hála istennek de cserébe van sok egyébb egészségügyi problémám sajna🙁
2016. okt. 12. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!