Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol kaphatnék fehér kismama...

Hol kaphatnék fehér kismama leggingset?

Figyelt kérdés
Alkalmi ruha alá szeretnék fehér leggingset felvenni, gondoltam az vastagabb, mint egy nylon harisnya. A ruha hosszú, úgyhogy nem látszana, h nem is harisnya, viszont jóval melegebb lenne. Elég felfázós vagyok :)
2016. okt. 12. 09:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A brendonban van.

[link]


De probalj fel simat is, mert en egyik terhessegem alatt sem hordtam kismama verziot, jo volt a normal abbol, aminek nem volt eros a gumi a derekaban.

2016. okt. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem hordtam külön kismama leggingset. Azokat, amit terhesség előtt is. Csak olyat kell nézni aminek nem szűk a gumija illetve nem húztam rá a hasamra, csak az aljára. Szóval bárhol vettem, ahol a terhességem előtt is.
2016. okt. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én utoljára lidl-ben vettem leggingset, és volt kismama leggings is, de nem tudom, hogy volt-e fehér. Nekem eléggé kicsi a hasam, ugyhogy még nagyjából jó rám a normál leggings, de 31 hetesen most elgondolkodtam, hogy vennék kismamásat, m ez lehet már kicsit nyomja a pocakot.

Üdv

31hkm

2016. okt. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi, tudtam én, hogy láttam már valahol, csak azt nem tudtam, hogy hol :)

Sajnos én amúgy is nagydarab vagyok kicsit, bár jók rám a régi leggingseim, hordom is őket, de csak itthonra, mert a vonala azért csak meglátszik, az úgy meg elég csúnya... Pláne, amikor lepöndörödik a hasamról... A kismama verzió meg legalább szépen felveszi a hasam formáját így van egy kis alakformáló hatása is :)

2016. okt. 12. 10:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is jövőhétre kellene és akkor leszek 31 hetes, a szép ruhában meg már csak legyek csinos is, attól még hogy kismama vagyok :)
2016. okt. 12. 10:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!