Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért fáj a mellem alatt?

Miért fáj a mellem alatt?

Figyelt kérdés
36hetes km vagyok.Pár hete érzem hol kevésbbé,hol jobban ilyen izomláz szerű. Az orvosom csak legyintett,azt mondta h a popsiját nyomja ki.Most nagyon fáj,de nem érzem h a popsit nyomná.Amugy a hatam ia be akar szakadni,de nem hiszem hogy ezzel összefüggésben lehet.

2016. okt. 16. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a baba mozgasatol van.En is sokszor ereztem, hogy bordan rugott a baba.Ennyi idos terhesen mar nagyon keves helye van a hasadban, szerintem is a popsijat nyomja ki.
2016. okt. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál,mondjuk ma magához képest nagyon aktív volt lehet hogy azert fáj Ennyire.Nem lehet h a méhlepényt érzem hogy baj van?
2016. okt. 16. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Normális ez.

Ha jobb oldalt érzed, az epéd is lehet.

Felnyomja a belső szerveket, amik nem szeretik a "préselést".


Én 33 hetes vagyok, de nagyon kis termetű, ugyanezt érzem gyakorta, és ez egyre rosszabb lesz. (Többedik gyerekem)


Kitartást, már csak pár hét!

2016. okt. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi,most már egy kicsit megnyugodtam.😊
2016. okt. 16. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia.ugyan ezzel szenvedek bár nekem azt mondták hogy a baba nyom egy ideget.hát remélem szoptatás alatt már nem lesz ez mert iszonyatosan rossz érzés.kitartást.35hkm
2016. okt. 17. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!