Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért ellenségesek egyesek,...

Miért ellenségesek egyesek, mikor azt kérdezem, hogy auti gyerek mellé akinek már van testvére vállalnák-e a harmadikat? Miért hiszik azt, hogy ez valami nagyon gáz helyzet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 17. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
69%
Azert, mert te magad is bizonytalansagot sugallmaztal abban a kerdesben.
2016. okt. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
43%
Mert nem tudják, hogy milyen. Azt átlag embernek sejtelme sincs, miről van szó, talán az Esőember ugrik be róla, aztán csá.
2016. okt. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13%
Mert felelősseg teljes ember nem tenne ilyet.
2016. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
70%
Olvastam az előző kérdésedet, de nem tudtam mit írni rá, mert egyszerűen te magad se tudod, mit akarsz. Szerintem előbb magadban tisztázd. Nehogy már az internet népe mondja meg, hogy legyen-e vagy ne harmadik. Neked kell eldöntened a pároddal.
2016. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Na szép aki kérdez az bizonytalan.. nem én tudom mit akarok.. de most ártok vagyok kíváncsi....
2016. okt. 17. 12:27
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mivel nem ismerünk, mindenki a saját élethelyzetéből tud csak kiindulni. Pluszban nem ismerjük az autista fiadat sem. Dolgoztam autistákkal, és mindegyik más, van akin alig lehet észrevenni, hogy kicsit különbözik teljesen egészséges gyerekwektől, és volt olyan is, akivel a saját családja se tud kapcsolatot teremteni, és sikítani kezd ha a napi rutin felborul, tehát ha először a kiflit adom elé és nem a teát... Tehát nem mindegy, hogy a te gyerekednek milyen fokú az állapota, és sokan gondolom abból indultak ki, hogy ha már így is segítséget vesztek igénybe, kettőnél, nem lehet könnyú a helyzetetet.
2016. okt. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Vilcsianyuja ***** válasza:
68%

Két vetélésen túl vagy. Nagyon szeretnéd azt a harmadik gyerkőcöt, de nyilván nagyon félsz. Az, hogy milyenek a körülmények, milyen családba születne a baba, ebben a fázisban már miért számít? Mit számít, hogy a helyedben más mit csinálna? Nyugodtabban várnád, elmegy-e ez a terhesség is vagy nem, ha meggyőznéd magad, hogy nem is kell neked ez a gyerek? És ha megmarad? Akkor el leszel keseredve? Persze, hogy nem, ezért nem is értem az egész kérdésedet.

Ha netán harmadszor is elvetélsz, de szeretnél nekivágni újra, el kellene mennetek genetikai tanácsadóba. Ha esetleg nálad van valamilyen hormonális-szervi oka a vetéléseknek, arról gondolom tud az orvosod is, és mindent megtesz majd, hogy megmaradjon ez a baba.

Szerintem ne kínozd magad azzal, hogy más mit tenne a helyedben. Én kívánom, hogy jól alakuljon minden.

És én nem ítéllek el egyáltalán, de hidd el, fogalmam sincs, hogy a helyedben mit tennék, mert nem tudhatom, mennyire megterhelő nevelni a két nagyfiút. De ha te már régóta elhatározásra jutottál, csak a vetéléstől való félelem miatt ne menj elébe ezeknek a pofonoknak, amiket az előző kérdésben kaptál. Egyébként szerintem nem voltak azok olyan nagy pofonok. Páran nem terveztek volna gyereket a helyedben. Ennyi. A többiek ugyanúgy értetlenkednek, hogy most mi is a kérdés, mint én :)

2016. okt. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
58%
Ismerős első gyermeke auti és mellé született még két gyermek. De neki sziklaszilárd a házassága, és e nélkül nem megy.
2016. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Honnan veszed, hogy az enyém milyen?
2016. okt. 17. 20:19
 10/17 A kérdező kommentje:
7. voltunk tanácsadáson mindkettőnknél ok minden.. egyedül az én korom a rizikó faktor
2016. okt. 17. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!