Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6napja kesik a menstruaciom....

Acs .Barbara kérdése:

6napja kesik a menstruaciom. Tegnap este negativ lett a teszt. Lehetek ettol meg terhes? Mikor csinaljak megegy tesztet?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 13:14
 1/9 anonim ***** válasza:
2 nap múlva tesztelnék mégegyszer és ha negatív és mensi sincs felkeresném a nőgyógyászt...
2016. okt. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Én 2 negatív tesztet is csináltam, inkább elmentem az orvoshoz, és kiderült hogy mégis babát várok. Szóval, inkább menj el az orvoshoz. Persze terhességen kívül is számtalan oka lehet a késésnek, várd meg a biztosat.
2016. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat. De ennyit sosem kesett!

Egy par nap mulva tesztelek es ha negativ de nem jon meg elmegyek a dokihoz!

2016. okt. 19. 10:03
 4/9 A kérdező kommentje:
Ma a hetedik nap. Volt egy kicsi verzes raktam be betetet de most meg semmi. Attol hogy megjott egy heg kesesdel de nem olyan mint szokott meg szoba johet baba?
2016. okt. 19. 13:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Siman az a pici verzes lehetett beagyazodas miatt is 😊
2016. okt. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Van verzes de minimalis es nem a megszokott. Jovoheten ha elmegyek orvoshoz tudni fog valamit vagy akkor meg felesleges elmennem?

Koszi a valaszt

2016. okt. 20. 01:03
 7/9 anonim ***** válasza:
En ma megyek S.O.S- ben mert ma volt egy masodik negativom utana meg par csepp rozsaszin..
2016. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem is verzesem van sokkal kevesebb mint egy menses es masabb is. Ez lehet baba ez az elso ien 18 eves vagyok

Nem lenne baj a baba sot

2016. okt. 21. 08:32
 9/9 anonim válasza:
Nekem 2 hetet késett, aztán 2 napig pecsételtem. Negatív a teszt. Iszonyatos derékfájás, és hasfájás, gyakran járok pisilni.. és tele vagyok pattanással. Várok 1 2 napot és csinálok még 1 tesztet.
2021. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!