Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Inzulinos cukorbeteg kismama...

Inzulinos cukorbeteg kismama újszülöttet a koraszülött osztályon figyelik meg?

Figyelt kérdés
35 hetes kismama vagyok,39 hétre van programozva a csaszarunk.Ma mondta az orvosom,hogy a kisfiam születése után rögtön a koraszülött osztályra fog kerülni 3-5 napra megfigyelésre.Másoknál is így történt? Ilyen esetben mennyit lehetek a babámmal?
2016. okt. 18. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanúgy megkaptam, mint bármelyik másik császáros kismama és éjjel-nappal velem volt.
2016. okt. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szobában voltam a fiammal, csak vc mérésre vitték el bizonyos időközönként. Pénteken született, vasárnap jöttünk haza
2016. okt. 18. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is inzulinos vagyok,38 hetesen lesz prog.császárom de nekem ilyet senki nem mondott! Annyit tudok hogy gyakran ellenörzik majd a babám vércukor szintjét!
2016. okt. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is csodálkozom,mert bár napi sok inzulinra van szükségem,kb 80 egység, de végig kezelve volt a cukorbetegségem.Ti melyik kórházban fogtok szülni?
2016. okt. 18. 17:14
 5/10 anonim ***** válasza:
Huu hát nekem napi 13 egységet kell adnom az a tiedhez képest semmi!! Péterfy Sándor utcai korházban fogok! Mennyi szokott lenni a cukrod hogy ennyi inzulinra van szükséged ha szabad érdeklödnöm? Nekem is azt mondták a végéig még emelni kell de egyenlöre kordában tartom a cukrom! Te hol fogsz szülni?
2016. okt. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pedig 80 egység nem olyan sok, a 13 az semmi. Én Miskolcon szültem (1-es).
2016. okt. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én 13 egységemhez számitottan sok! Egyébként szörnyű eleve az,hogy szúrnunk kell magunkat!!
2016. okt. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
El kell fogadni. Soha nem gondolok arra, hogy miért, mert megkattannék. Ezen úgysem lehet változtatni, valószínűleg életünk végéig így lesz.
2016. okt. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem kb. 40 egység volt, fel se merült a programozott császár. Nem is volt semmi gond, baba is végig velem volt.
2016. okt. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Én a Dél-Pesti Kórházban fogok szülni,ott sajnos így működik :(

Előzmény császár és a cukorbetegségem miatt az orvos teljesen elzárkózik attól, hogy megpróbáljuk a természetes szülést. Ebbe már beletörődtem.De ez most nagyon váratlanul ért,hogy a kisfiam nem lehet majd velem.Hát sajnos ennyi inzulin mellet és természetesen diátával vannak az értékek 7 alatt.

2016. okt. 18. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!