Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mi ez? Néha hallom mintha...

Ez mi ez? Néha hallom mintha pattana a hasamba valami! Normális? A gyerek csinálja? 34hkm

Figyelt kérdés
2016. okt. 19. 01:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Elvileg a baba izülete ropog nekem ezt mondták aztán nem biztos hogy igaz is, én is hallottam pattogásokat, másoktól is hallottam szóval ne izgulj :-)
2016. okt. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Előző terhességemnél én is hallottam ilyen hangokat kb ezekben a hetekben a végéig. Most vàrom a màsodikat. 33.héten vagyok de eddig még nem tapasztaltam. Nekem is azt mondtàk anno hogy a baba izületei
2016. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Én mikor elsőnek hallottam erről tiszta hülyeségnek tartottam, de én is 34 hetes vagyok és mintha a múlthéten én is érzékeltem volna többször! :D Gondoltam is, hogy jó paraszt voltam amikor leoltottam valakit aki mesélt erről a pattogásról én meg nem hittem el, hogy van ilyen! :/
2016. okt. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sikerült videóra vennem, hogy a baba csuklója roppant :D Párom is mindig hallja és elvileg ez normális :) de tényleg nagyon fura! A videón hangosabb, mint amire számítottam :o

31 hkm

2016. okt. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!