Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok az Esra női és...

Mit gondoltok az Esra női és Ezra férfi névről?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik ez a két név, valószínűleg így fogják hívni a kisbabám, függően attól, hogy lány lesz vagy fiú.

Nektek mik a kedvenc neveitek? Az új neveket is szívesen veszem!



2016. okt. 21. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
35%

Nem adnám a gyermekeimnek. Mivel kicseszés lenne velük, becézés, és suliban. Szerintem Te is tudod milyenek a gyerekek. Lehet ritkább de ismert nevet is választani.

Emellett nekem az ezra egy számítógépes játékból ismert. :)

2016. okt. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%

Szia! Nekem annyira nem tetszik,mintha kicsit törökös lenne. Persze a lényeg, hogy nektek tetszen!:)

Nekem a kedvenceim: János(párom is az ezért nálunk a babó is Jani lesz) meg fiúk közül a Botond tetszik.

Lányok közűl az Elizabet:)

2016. okt. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az Ezra, mint férfinév nagyon tetszik, de nem biztos, hogy be merném vállani, félnék, hogy csúfolni fogják. Esra lánynévként nem igazán tetszik, főleg, hogy gondolom max Eszra írásmóddal lehetne itthon adni, úgy meg tényleg nem jó.
2016. okt. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Az Esra nem tetszik. Viszont az Ezra egyáltalán nem kicseszész. Inkább ez, mint Jancsika, Pityuka.
2016. okt. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Esrának kicsit idegen a hangzása számomra, de végülis jól hangzik, kellemes kimondani. Ezra pedig nekem nőies, ezt pasinak tuti nem adnám, de női névnek szerintem szép.
2016. okt. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
A lányomnak van Ezra nevű osztalytarsa, ő lány, marokkói származású és külföldön élünk. Magyarországon, magyar gyereknek egyiket sem adnám
2016. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%
Esra fura,ezra tetszik sőt van is baráti körben egy 6,5 éves kisfiú.neki van masik neve is.Levente.
2016. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A baba nem magyarországra születik. Csak kíváncsi vagyok a magyarok véleményére.
2016. okt. 21. 20:44
 9/13 anonim ***** válasza:
68%

Magyarországon egyik sem elterjedt, sőt kifejezetten fura és idegen hangzású.

Külföldön pedig ti tudjátok milyen a közízlés éppen.

Egyébként én külföldön sem ezt választanám a gyerekemnek, de nem is rólam van most szó.

2016. okt. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
25%

Ezra nekem nagyon nöies hangzàsu.

Az Esra s-sel ejtendö vagy sz-szel? Sz-szel jól hangzik, de sok baja lesz vele, hogy mindenki visszakèrdez ès folyton betüznie kell majd a nevèt.

2016. okt. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!