Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális hogy 5 hetes kismama...

Normális hogy 5 hetes kismama vagyok eddig meg voltak az alhasi görcseim most meg már nem nagyon tapasztalom?!

Figyelt kérdés
Első terhességem és nagyon félek h elveszítem a picit nem tudom aggódok h mi lehet !tegnap tapasztaltam egy szúró érzést a jobb petefészkemnél és azóta a görcsök nem nagyon jelentkeznek !
2016. okt. 22. 15:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. A tünetek jönnek és mennek. Ne aggódj. Addig amíg nem vérzel és nincs erős fájdalmad addig nincs baj. 29 hkm
2016. okt. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia, ne aggódj, ez a legfontosabb. Pihenj sokat, szedj terhes vitamint, igyál elég folyadékot, egyél változatosan és minden rendben lesz. A terhesség elején nagyon gyakoriak ám a szélgörcsök is, sok kismamánál van székrekedés is, ezek is okozhatnak görcsöket, amit tévesen úgy érzel, hogy a méhed felől jönnek. Gondolom hamarosan úgyis mész vizsgálatra, majd ott megnyugtatnak :) Tényleg ne aggódj.
2016. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Normalis. Viszont nagyon sokat segit ha a babaszoba.hu /terhesseg hetrol hetre oldalon koveted a heteket. Leirnak mindent mitortenik, mire szamithatsz, mi normalis mi nem. Mekkora a baba stb.:)
2016. okt. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!