Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ismertek olyat, akinek a...

Ismertek olyat, akinek a kombinalt teszt eredmenye down kórra 1:500 és az 1:1000 között jött ki és baj lett?

Figyelt kérdés
2016. okt. 30. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerek olyat, de nekem 39 évesen 1:340-hez lett, és egészséges kisbabát szültem. Ez segít?
2016. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, koszonom, hogy leirtad a pozitiv történetedet :)

Nekem 1:800 lett , minden tökeletes a hcg-n kivül(2.6 MOM)

A 18.heti uh-t Hajdu Krisztina csinalta(istenhegyi), azt mondta minden szuper a babaval, es nem javasolt tovabbi vizsgálatot.

Egy ici-picit azert nyugtalan vagyok.

32 eves vagyok amúgy.

2016. okt. 30. 18:24
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Hajdu Krisztina azt mondta, hogy minden rendben a babával, akkor az úgy is van. Ő a legjobb uh-s az egész országban. Nyugi ed boldog babavárást.
2016. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Már nem emlékszem pontosan, de valami egy a négyszázvalamennyihez lett, nekem is a hcg-volt nagyon magas, és 36 voltam. A lányom 10/10-es apgarral született, és köszöni, jól van :)
2016. okt. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az első vagyok. Igen, lekopogom, egészséges babám lett, a terhesség alatti ultrahang se mutatott ki soha semmit, DE: van a down szindrómának egy fajtája, a mozaikos down, amit az ultrhang nem mutat ki, és bármilyen profi aki csinálja, nem látja a mozaikos down szindrómát. Több orvosnál is voltam ultrahangon, és mindegyik azt mondta, hogy az ultrahang szerint nincs down szindróma, de teljesen kizárni nem lehet mégsem. De láthatod az én esetemből, hogy mégis egészséges babám született. Ja, és kétszer csináltattam a kombinált tesztet és down jött ki mindkétszer, a babám meg köszöni jól van. :-)
2016. okt. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom a valaszokat.

Most azert picit megnyugodtam, hála Nektek.

3.valaszoló, gratulálok a babádhoz :-)

Kedves utolso:igen, olvastam a mozaikos valtozatrol.Bar az már tenyleg nagyon ritka.down koron belul is 2-3% ha jol emlekszem.

A 12.heti vizsgalaton még külön elmentem egy profi uh.-oshoz(a bajcsyban csinaltattam kombinaltat, aminek az uh reszet 2 perc alatt lerendeztek), ő nagyon dicserte az orrcsontot es utana a 18.hetin Hajdu doktornő is.

A tarkoredő 1.7mm, a papp-a 1 mom, csak az a hulye hcg lett magas.

Remelem minden rendben lesz.

2016. okt. 30. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!