Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tudom elfogadni h jön a...

Nem tudom elfogadni h jön a 4. babánk változhat ez még?

Figyelt kérdés
Amikor megtudtam h terhes vagyok először nagyon nehéz volt de nem akartam megtartani,napokig sírtam gyűlöltem magam a párom mellettem állt,de azt is elmondta h ő szeretné megtartani. Anyagilag teljesen rendben vagyunk 3 szobás lakásunk van helye is lesz! Elmentem a védőnői tanácsadásra ahol elmondott mindent a hölgy mi hogy lesz majd. Mindig is abortusz ellenes voltam szóval még inkább kiborított mire készülök,végül döntöttem,valahol tudtam h nem tenném meg. Most az utóbbi 1 hónapban mégis az az érzésem h nem szeretném.. Nincs vissza út 22 hetes vagyok,nem adnám örökbe SOHA! De utálom magam szörnyű h így érzek,a gyermekem iránt aki semmiről sem tehet.. Megvetem magam de akkor is így érzek.. Volt valaki így változik ez? Kérlek ne írjatok bántó dolgokat!
2016. nov. 1. 20:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
17%
Örülj annak, hogy ilyen termékenyek vagytok. Hányan örülnének, ha csak 1 is összejönne sokéves meddő próbálkozás után.
2016. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
67%

érdekes, hogy anyaként érzel így

amióta nekem gyermekem van, és tudom mekkora kincs, mennyire a szeretet élteti őket, és mennyire tudnak szeretni, stb, nem tudnék, csak kizárólag szeretettel nézni a következőkre is.

2016. nov. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
változhat, szerintem fog is. Addig is anyázz hangosan és mindenkinek! Vezesd csak le nyugodtan, aztán úgy is szeretni fogod őket. Igen, pocsék lesz megin, fárasztó és már unalmas is. De hát ahogy Torrente mondta: Ha meg kell baszódni, akkor meg kell baszódni. Visszamenni nem tudsz, megállni nem szabad, így csak az előre maradt... Acél-akarat vezéreljen hős magyar anyuka! És ha már 4. gyereket hozod a világra, kényesztettesd el magad rendesen, megdolgozol érte!!!
2016. nov. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
Vedekezni kellett volna. Keso banat.
2016. nov. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Imádom a gyermekeimet mindennél jobban! Nem járok el sehova 3 éve párommal sehol sem voltunk,de nem is számit ígyis boldogok vagyunk. A gyerekekkel cainálunk közös programokat. Soha senkire sem hagyom őket a nap 24 órájában (kivévé ha ovizik a nagylányom) velem vannak mindehova viszem őket. Nem arról van szó h "élni akarok" én ígyis élek boldog vagyok. De most nehéz sosem gondoltam volna h ilyen érzéseim lesznek,de hiába tagandám így érzek. Nem értem magamat mert az előzöeknél sosem volt ilyen.. Kérem olyan írjon aki volt ilyen helyzetben..
2016. nov. 1. 21:12
 6/27 A kérdező kommentje:
A harmadik válaszolónak KÖSZÖNÖM a válaszát!!!!!!!! Jól esett, elmosolyodtam! Köszönöm a kedvességed!!
2016. nov. 1. 21:14
 7/27 anonim ***** válasza:
68%

nekem is ez volt,igaz hogy ő az első volt

mindig is szerettem volna gyereket,kettőt is és amikor megtudtam hogy gyerekem lesz nagyon boldog voltam

utána gondolkoztam azon hogy ez nem korai-e még (23 éves voltam) és hogyha megszületik minden meg fog változni

utána rengeteget sírtam,mindent megtettem volna hogy visszafordítsam a dolgokat

utána az egész terhességem alatt ez volt,a nyolcadik hónap elején jöttem rá hogy ez nagyon jó és nagyon vártam hogy megszülessen a fiam

azóta két és féléves a kisfiam és el nem tudnám képzelni hogy ne lenne

és hamarosan szeretnénk neki egy kistesót is:)

2016. nov. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%

gondolj arra,hogy a gyerekeid biztos örülnének ha lenne még egy tesójuk:)

és ha meg fog születni a baba és majd először meglátod,teljesen el fogod felejteni hogy valaha így éreztél;)

boldog babavárást és sok boldogságot!;)

2016. nov. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
74%

3-at várom, viszont egy nem túl jó kapcsolatba. Neked legalább ez megadatott.

Nagyon szeretném hinni, hogy a dolgok változnak :(

2016. nov. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,mindent megteszek h változzon! Igen hálisten a férjem mindenben mellettem áll. Minden segítségem meg lesz,ha megszületik a kicsi 1 évig itthon lesz velünk h segítsen. Nehéz lesz,de biztos vagyok benne h szeretni fogom őt is. Sajnos most így érzek,sokszor sírok ha arra gondolok h itt van szeret engem ha beszélek hozzá mozog csak én vagyok neki én pedig ilyen gondolattal bántom őt :( Beszéltem erről férjemnek is,ő is nyugtat h masképp lesz ha velünk lesz,tudja mert tiaztában van azzal h mennyire szeretem a gyermekeinket.
2016. nov. 1. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!