Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-29 hetes kismamák hogy...

28-29 hetes kismamák hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Minden érdekel😊
2016. nov. 3. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:

30 hetes múltam és velem minden rendben van és a babával is az ultrahang vizsgálatok alapján.


A közérzetem is egész jó még és egyenlőre nem panaszkodhatom, jó erőben vagyok úgy érzem.

Nem tudom, hogy ez normális-e, nem kéne már nagyon fáradékonynak lennem meg ilyenek??

2016. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Üdv! Én is be töltöttem a 30 hetet. Nekem második baba. Elég energikusnak érzem magam. Csak éjszakánként nem tudok aludni, annyira fáj a csípőm. A baba borzasztó aktív. Nem is tudom a ha kint is ilyen lesz, mi lesz velem. 😊
2016. nov. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29 hetes kismama vagyok! Én is jól érzem magam,kicsit talán már fáradékonyabb vagyok, mint ezelőtt,de még mindent aktívan megcsinálok! Mivel már táppénzen vagyok sokat is tudok pihenni(első baba lesz). A csípőn nekem is szokott fájni főleg ha keveset pihenek és sokat megyek,de más panaszom nincs! :) A kicsi nagyon sokat mocorog,amit én nagyon élvezek! :) Szeretem a pocakom és a terhességem,de már alig várom,hogy a karjaimba tarthassam a kis szerelmem (kisfiú) ! :) De azért szeretném,ha a végsőkig kitartana!!!
2016. nov. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok.köszi a válaszokat.3. babámat várom,aki egy kislány.Ezen a héten kezdtem érezni,hogy fáradékonyabb vagyok.Néha fáj a derekam és éjjel nekem is a csípőm sajnos.A baba rengeteget mozog szerencsére,ami ritkán már picit kellemetlen is tud lenni mikor a kis sarkát belefúrja a hasfalamba😊,de minden mozdulatát élvezem.Nagyon várom,hogy itt legyen a karomban,de én is nagyon remélem,hogy legalább még 9 hétig marad bent😊.Boldog babavárást Nektek.
2016. nov. 4. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!